Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)  EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

нямам представа как да кръстя темата, така че просто ще сложа едно усмихнато личице :)

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Карли Каблей

Карли Каблей

Добреее, здрасти! ;D ако някой реши да пита нещо, да заповяда Very Happy Ще отговарям само истината и нищо друго освен истината (господин съдия).

Marion Lakota Sway

Marion Lakota Sway

Име, години.. въобще основните работи? Каква музика слушаш, обичаш ли да четеш? Ако да какво?

Карли Каблей

Карли Каблей

Добре.., ами казвам се Мария-Магдалена, но много често ми викат Марче или Марси (но само в интернет! наживо настоявам цялото име Very Happy) На 14 съм, септември правя 15 <33 и съм Дева Very Happy
Слушам основно поп и рок, на телефона си имам от Лейди Гага (<333) до Guns n Roses (<33).
ОБОЖАВАМ да чета! Единственото, което мога да правя без спирка !! Любимите ми автори са Агата Кристи и Тери Пратчет (малко банално, знам, ама какво да се прави) Любимият ми герой е Еркюл Поаро и почти ежедневно споря с майка си по този въпрос, понеже тя харесва Мис Марпъл. Най - великата книга, която някога съм чела - Мастилено сърце от Корнелия Функе и Роня, дъщерята на разбойника от Астрид Линдгрен.
Като стана дума за шведски автори - мога да препоръчам Стиг Ларшон (един от най-малко дразнещите шведи в света) и поредицата му Милениум (:
За себе си май няма какво още да кажа... уча в НГДЕК, София. може и адреса след малко да си дам, така че спирам Very Happy

Marion Lakota Sway

Marion Lakota Sway

Адоптвам никнейма Марси.. Приятно ми е да се запознаем! hah

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите