Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Къщата на Карли Каблей  EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Къщата на Карли Каблей  EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Къщата на Карли Каблей  EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Къщата на Карли Каблей  EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Къщата на Карли Каблей  EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Къщата на Карли Каблей  EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Къщата на Карли Каблей  EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Къщата на Карли Каблей  EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Къщата на Карли Каблей  EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Къщата на Карли Каблей

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Къщата на Карли Каблей  Empty Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 10:25 am

Карли Каблей

Карли Каблей

Къщата на Карли Каблей  Woodlawncemeterylodge-guelph-2010-revsw
Spoiler:

2Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 10:41 am

Faith Summers

Faith Summers

Подочух че старата ми дружка Карли също е в този интересен град.
Отне ми време за да я намеря,но все пак я намерих. Стигнах до една хубава къща,браво,браво добре се е уредила.
Звъннах на вратата,а когато тя отвори се подсмихнах,облягайки се на вратата :
- Я, гледай ти.. Карли е станала още по-красива. - целунах бузата й.
А след това я загледах. Тя беше единствения фокусник,които познавах.
Повечето същества се криеха,което е разбираемо тук имаше и ловци,което щеше да е малък проблем,но стига да вършим работата си незабелязано всичко щеше да е наред.

3Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 11:39 am

Карли Каблей

Карли Каблей

Хвърлих списанието на дивана и отидох да отворя вратата. А там ме чакаше познато лице.
-Я, гледай ти.. Карли е станала още по-красива. - каза Фейт и ме целуна по бузата. След като шока отмина се засмях и я прегърнах.
-Какво правиш тук? - попитах я, веднага що влязохме и се настанихме в хола.
Не бях виждала Фейт от поне две-три години. Бегло си спомнях обстоятелствата, при които се видяхме за последен път.

4Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 12:17 pm

Faith Summers

Faith Summers

- Ами знаеш.. местя се от град в град.. - засмях се и се облегнах на дивана.
- Имаш хубава къщичка.. Това значи ли че за постоянно ще си тук? - попитах я усмихнато. Аз никога не се задържах на едно място и може би за това още нямах къща тук.
- Има доста ловци тук.. трябва да внимаваш.. - казах й тихо.
Тя беше един от хората с които можех да си споделя и можех да считам за нещо повече от позната. Много рядко се доверявах на някого,а тя вече беше спечелила доверието ми. Все пак ме спаси веднъж.

5Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 12:23 pm

Карли Каблей

Карли Каблей

-Забелязах. - отговорих й. - А и кой може да е по-внимателен от мен? - усмихнах се, но в очите й още се четеше притеснение.
-Хееей, спокойно. Нищо няма да се случи, нито на теб, нито на мен. -прегърнах я и тя най-накрая като че ли се успокои. - Колко време ще останеш? Или не знеш?
Тя поклати глава в съгласие. Замислих се. Имах една свободна спалня, защо не?
-Тогавааа...защо не дойдеш да живееш при мен?

6Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 1:52 pm

Faith Summers

Faith Summers

Също я прегърнах като леко се сгуших. Усмихнах й се и казах :
- Ами ако не е проблем.. ще дойда при теб. - засмях се и продължих :
- Сега съм на хотел.. все още разглеждам града.. - започнах да й разправям.
Знаех че може с часове да си говорим без това да ни омръзне.
- Ти иначе как я караш? Не сме се виждали от онзи път във Вегас . - хубаво си прекарахме тогава,доста убийства и забава.

7Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 2:51 pm

Карли Каблей

Карли Каблей

Веднага се засмях и се сетих за няколкото месеца прекарани във Вегас.
-Нали е града на греха, едвам успявах да им смогна да ги убивам. Ние сме добър отбор, да знаеш. Ти ги завързваш в подземия, караш ги да се побъркват, а аз ги довършвам. - засмях се аз. - Трябва да го повторим.
-Със сигурност - ухили се Фейт.
-Искаш ли да приготвя нещо за ядене и после да ти вземем нещата от хотела? - попитах я.
-Ахам, какво ще ми сготвиш? - веднага се съгласи тя.
-Какво ти се яде? - отговорих й с въпрос и се запътих към кухнята, а тя ме последва.

8Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 3:46 pm

Faith Summers

Faith Summers

Подсмихнах се когато предложи че трябва да повторим това във Вегас.
Полицията дълго се чудеше какво беше станало,а ние стояхме отстрани и се заливахме от смях. След като ме попита че съм гладна,трябваше да си призная че съм. Скоро не се бях хранила с души,защото се опитвах да съм незабелязана от ловците. Последвах я и се облегнах на плота :
- Ами.. нещо лесно.. спагети например? - попитах замислено.
Човешката храна беше скучна,но вкусна. Все пак не можеше да се сравни с една млада душа.

9Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 5:27 pm

Карли Каблей

Карли Каблей

Знаех, че не мога да й предложа нещо по-вкусно от човешка храна, но си бях гладна.
-Съжалявам, за следващия път ще си прибера няколко в шишенце и ще ти подправя спагетите - едва ли не прочела мислите й отговорих.
Тя се засмя и започна да търси шкафа с чиниите. Посочих й, докато слагах водата на котлона. След около половин час ес бяхме настанили на бар плота в кухнята и похапвахме спагети.
-Къде си била последните години? Разкажи някоя интересна история! - подканих я.

10Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Съб Юни 11, 2011 6:14 pm

Faith Summers

Faith Summers

- Последните години прекарах в Париж.. срещнах най-сладкото момче на света. Ако ме разбираш. - засмях се шеговито,но после продължих :
- Беше много мил.. красив..но беше болен и не му оставаше време живот. За това аз му помогнах. - повдигнах рамене и се усмихнах.
Предпочитах да умре бързо от колкото смъртта,която му бе отредена.
- Ами ти? Как вървят илюзиите? - попитах любопитно. И двете можехме да правим илюзии и знаехме колко е приятно да гледаш как някой просто се мъчи да разбере какво става.
- Между другото спагетите са супер.

11Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Нед Юни 12, 2011 7:27 am

Карли Каблей

Карли Каблей

-Ох, илюзиите..започвам да губя тренинг, да знаеш. Креативните ми идеи се изчерпват.. Вече ми става банално да видя от какво се плаши или кой/какво е най-големият му кошмар и да му втълпявам, че го яде. - започнах да се оплаквам веднага. И наистина, напоследък нищо не ми изглеждаше забавно, а уж трябваше да убивам с изкуство и идея.
-Просто съм се изчерпала.. - пъмрънкотих още и започнах да раздигам чиниите. Фейт още не си беше дояла, затова я изчаках.
-А пъък Париж! Била съм там! Много е красиво, и да се учудиш как само една вечерна разходка до Айфеловата кула може да те зареди с такова позитивно настроение, тогава ми идваха прекрасни идеи за убиване. Няма да разказвам в подробности, само ще спомена, че включваха фравзели и въжета, закачени за върха на кулата.

12Къщата на Карли Каблей  Empty Re: Къщата на Карли Каблей Нед Юни 12, 2011 8:26 am

Faith Summers

Faith Summers

Засмях се,това определено никога нямаше да ми дойде на ум.Използвах предимно тъмни помещения където да завързвам жертвите си и така до 3 дни ги мъчех е.. те не знаеха все пак живееха своя перфектен живот.
- Там определено имаше много Фокусници.. - започнах да разсъждавам на глас.
- А не си се изчерпала.. просто си дай малко почивка,както сега и ще видиш какви ще ги вършиш после,аз така направих. - засмях се леко.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите