Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Паркът EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Паркът EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Паркът EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Паркът EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Паркът EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Паркът EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Паркът EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Паркът EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Паркът EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Паркът

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Паркът Empty Паркът Вто Май 17, 2011 1:08 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Паркът Hydeparklondon
Това бе паркът..особено оживен през почивните дни и предпочитана дестинация за бягство от шума..

https://supernatural-town.forumotion.net

2Паркът Empty Re: Паркът Пон Май 30, 2011 10:51 am

Jennifer Flair

Jennifer Flair
Human
Human

Слънцето жарко напичаше града. По небето не се зърваше нито един облак - цялото беше синьо, толкова красиво синьо, по-пленително от това на хоризонта. Птичките весело чуруликаха, допълвайки картината на прекрасния ден.
Но не беше особено прекрасен за едно момиче. Дженифър Флеър. Това беше вторият ѝ ден тук и определено не можеше да разбере точно къде се намира. Всичко беше толкова непознато, необичайно и странно. Всичко беше ново, скучно и мрачно, дори и да имаше слънце. Всичко беше различно. Нямаше с кого да излезе, нито някого, с когото да си поговори.
Но нали именно това искаше? Искаше да избягаш от ужаса, в който живееше. Е, ето ти сега.
Често хората казваха "Внимавай какво си пожелаваш." Това важеше с пълна сила за госпожица Флеър. Но тя е изживяла толкова много мъка, изтърпяла е толкова много болка, че би живяла самотно, за сметка на това да стои там, където единственото, което може да ѝ направят, е да я наранят. Но не физически. Не. Въпреки че щеше да е много по-лесно - раната щеше да зарасне и след няколко седмици изобщо нямаше да си спомня за нея.
Най-накрая тъмнокоската се реши. Реши, че трябва да излезе навън и да приветства новия си живот. Облече се, взе ключовете от апартамента си (който, между другото, беше намерила страшно лесно) и след няколко секунди се чу тръшване на врата. Излезе на улицата. А сега накъде? Нямаше идея къде се намира. В момента, в който стъпи на бордюра, тя осъзна, че отива нанякъде, без изобщо да си го е помисляла. Вървеше по една от големите улици, на която се намираше и кооперацията, която Дженифър обитаваше. Накрая на улицата имаше един привидно приятел парк. Е, какво пък. Щеше да се разходи малко, след което отново да се прибере в мрачния си апартамент, където все още нямаше дори телевизор.
Джени пое по една от алеите. Интересното беше, че нямаше кой знае колко хора. Но нали беше понеделник, а градчето не беше кой знае колко голямо. По едно време, момичето усети някой зад себе си. Мислеше, че я следят и на няколко пъти се обърна, но не видя никого. Може би просто си въобразяваше. Всичко ѝ беше дошло прекалено много напоследък. Като нищо да халюцинира. Дали полудяваше? Или просто беше изморена? На този въпрос, тя нямаше отговор. Изведнъж рязко се обърна.
- Кой е там? - чу се звънкия гласец на Флеър, а косите проследиха последвалото завъртане на обратно.

3Паркът Empty Re: Паркът Пон Май 30, 2011 11:14 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Знаете ли кое беше интересното? Макар ние ангелите да не се изморявахме, можех да се закълна, че по лицето ми се бяха появили тъчносини кръгове, в унисон с онова изпепеляващо чувство, крещящо ми да се пъхна под завивките и да затворя очи.Единственото решение на моя проблем бе бягството.Попринцип не толерирах тази дума, но точно днес имах нужда да изляза и да забравя за всичко и всички.
Сивите маратонки, които бях обул по нинакъкв начин не издаваха, че едно време са били бели.Черното кожено яке сякаш ме задушаваше, но нямах сили дори да го свваля.Съвсем скоро се бях сдобил с нещо, което хората наричаха Айпод.Трябваше да призная, че музиката чуваща се от въпросното нещо, успяваше да ме успокии.
Докато успея да обърна глава вече се разхождах по студения цимент, водещ ме право в шумотевицата на градския парк.Интересно колко предпочитана дестинация беше.Все пак намерих една алея, която с право можеше да се нарече пуста.-
Погледът ми бе привлечен от една единствена фигура-Тъмнака и коса се стелеше като водопад по гърба и, а аз явно се бях промъкнал твърде шумно зад нея.
Не ми беше позволено да се сприятелявам с човешки същества.И все пак..
-Опасно е да се разхождаш сама, никога не знаеш какво дебне в сенките.
Гласът ми прозвуча някак дрезгаво в собствените ми уши.Може би трябваше да започна със "здрасти" или "какъв прекрасен ден".Поне ми бе направило впечатление, че повечето хора го правят.Естествено, аз не бях човек.А трябваше да се правя на такъв.
Да нося дрехи ..и онези глупави сметки за парно, които се трупаха пред вратата на..как се казваше ? Жилището ми?
Втренчих се в тъмните и очи и забравих, че се очаква да кажа ннещо.Още един провал в прикритието ми на човек..просто чудесно...


Пп:Сори за забавянето.

https://supernatural-town.forumotion.net

4Паркът Empty Re: Паркът Пон Май 30, 2011 2:57 pm

Jennifer Flair

Jennifer Flair
Human
Human

След поредното озъртане, точно пред нея, сякаш като гръм от ясно небе, се появи един мъж. Беше с поне половин глава по-висок от нея, със стройно тяло и дълбоки сини очи. Боже, Дженифър можеше да се взира в тях с часове, без изобщо да ѝ омръзне. Но какво правеше тя? Стоеше пред някакъв непознат и го зяпаше, а до преди малко я беше страх, че някой я следи. Понякога наистина нещата в живота нямаха логика, а действията на тъмнокоската не бяха изключение.
- Опасно е да се разхождаш сама, никога не знаеш какво дебне в сенките.
Това изречение я извади от транса, в който беше попаднала, и отново момичето започна да гледа нормално, като преди това приклепка няколко пъти, за да се увери, че е добре. Как ще е опасно, като е все още светло и е ден? Може би безлюдието на парка беше причината за опасностите, дебнещи в сенките.
- Ъм, аз... - започна Джени, но изведнъж очите ѝ се спряха на тези на странника и момичето усети пареща руменина по бузите. - Мен не ме е страх.
Лъжа.
Поредната лъжа.
Флеър беше най-страхливото нещо на земята. Бояше се от всичко, буквално от всичко. Тъмно, високо, непознато, включително и паяци, прилепи и така нататък. Джени завъртя очи. Нямаше никаква идея защо не бягаше нанякъде. Просто нещо я държеше тук.

5Паркът Empty Re: Паркът Пон Май 30, 2011 5:30 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Опитах да потисна усмивката, ала тя бе едно от малкото неща, срещу които не можех да се боря.Усспя да разтегли крайчетата на устните ми, макар и съвсем леко.
-Та ти трепериш от страх.
Често се случваше да седя втренчено и да размишлявам с часове.Това да съм имунизиран срещу спането, си имаше своите минуси.Твърде много време за пилеене.Някои ще кажат, че..Ох.Отново бях започнал да се отплесвам.Един от лошите ми навици, както и редица други.МОже би е редно да започна от начало.Често размишлявах над това как изглеждам в очите на хората.
Дали ме смятха за странния антисоциален тип, мистериозно изчезващ от време на време..или за нещо друго, не особено отдалечаващо се от предишното ми предполоение.Ала никога, абсолютно никога през целия си живот, а той повярвайте ми бе ужасно дълъг, не бях омислял дори за част от секундата, че съм страшен.Е, опитвах да изглеждам такъв.Но опитвам бе водещото в предното изречение.
-Не исках да те плаша.-усмивката все още бе факт
Отново онова златно правило, втпълпяано ми толкова ужано много пъти, засвятка, по-мощно от неонов надпис на Уолстрийт.
Не ти е позволено да се сприятеляваш с човешки същества!
Ала тя изглеждаше толкова ужасно беззащитна.Нима не бе моя работа да прогоня това чувство от нея.Ето, че бях намерил заобикалка на правилата.
-Джонатан-подадох ръката си напред-И недей да се плашши моля те.Не ям хора...освен ако не ме предизвикат.

https://supernatural-town.forumotion.net

6Паркът Empty Re: Паркът Нед Юни 19, 2011 3:03 pm

Caroline Forbes

Caroline Forbes

Минаваше полунощ, а аз кипях от енергия. Не знам защо. Станах от канапето и отидох в стаята си. Обух си клин, маратонки и облякох потник. Взех си ай пода и излязох от вкъщи. Това бе единственото, за което се сещах в момента.
Трасето от вкъщи до центъра не бе кой знае колко дълго, но напоследък бях изгубила форма. Е, скоро пак щях да се върна към ежедневието си, което включваше бягане поне веднъж на ден.
Когато стигнах до площата се позамислих накъде да продължа. Не исках да се връщам вкъщи още, времето беше много хубаво и би било жалко ако го направех. Отидох в парка, където седнах на един бордюр пред фонтана. Когато бях малка идвахме всяка вечер с татко тук, но това бяха просто спомени... вече.

7Паркът Empty Re: Паркът Пет Юли 08, 2011 11:23 am

Bell

Bell
Angel
Angel

Днес беше доста горещо, дори и за Из която попринцип обичаше топлите дни.Въпреки всичко беше чудесен ден за разходка, а в град пълен с тъмни улици и гори и какво ли не още, паркът сякаш беше единственото място където Из се чувстваше добре.Вървеше бавно наслъждавайки се на въздуха.Беше толкова тихо, че тя можеше да чуе как водата във фонтана шумоли.
Доближи се бавно до стълбите и слагайки ръка на статуята от едната 'и страна започна да слиза надолу.Погледът 'и попадна на деца около 9 години които се пръскаха с водата.Усмихна се.Почти им завиди.Тя никога не си бе позволявала такива волноси.А може би беше време.Доближи се още, до фонтата и остави капките да пръскат лицето 'и.

8Паркът Empty Re: Паркът Пет Юли 08, 2011 12:05 pm

Мелани Ууп

Мелани Ууп
Angel
Angel

Денят беше топъл и всички се смееха и крещяха. Всички освен мен. Бях ядосана. Нямаше точна причина, просто сутринта отново се успах и закъснях за интервюто си за работа. Вървях нервно през парка. Дори очилата не успяваха да ме предпазят от слънцето в този момент. Това ме изнерви още повече. Като се замислех тези дни всичко ме изнервяше. Дори това, че нямаше любимият ми сладолед в близката сладкарница, ме бе накарало да се развикам на продавачката. Жената нямаше вина, но все пак трябваше да си го изкарам на някого. Минах покрай статуите до фонтана. Вървях бързо и не се оглеждах за някой познат, защото просто знаех, че нямаше да срещна никого. Както бързах изведнъж до една статуя видях момиче, което се беше навело над водата. Минах толкова близо до нея, че без да искам я бутнах и тя падна във фонтана. Чу се изхилване зад мен, обърнах се и видях две момчета да се смеят. Изгледах ги злобно и те се обърнаха и тръгнаха. Обърнах се към момичето, тя тъкмо се изправяше:
- Много съжелявам! Не ви видях! - Започнах да се извинявам, а момичето..

9Паркът Empty Re: Паркът Пет Юли 08, 2011 3:43 pm

Bell

Bell
Angel
Angel

Из усети как залита, опита се да запази равновесие но не можа да отриегира толкова бързо.Падна пи лице, но бързо изплува.Макар и да не беше много дълбоко, Из беше цялата мокра.Някой и се смееше, даже и не обръна внимание, бе твърде заета да се прикрива с ръцете защото бялата 'и плуза прозираше и се виждаше сутиена 'и.
- Много съжелявам! Не ви видях!.
Из погледна момичето и се усмихна, нямаше никакво намерение да прави скандал за едно нищо.
-Няма проблем..случва се!
Точно на Изабел се случваше постоянно.Бе свикнала да лети и макар да бе на земята от много, много години още не бе свикнала да пази равновесие ходейки.Бел излезе от фонтана внимателно, надявайки се отново да не падне.
-Е, поне се усвежих-Каза смеейки се.Опитваше се да се пошегува със случилото се.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите