Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Статуята на Смъртта EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Статуята на Смъртта EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Статуята на Смъртта EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Статуята на Смъртта EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Статуята на Смъртта EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Статуята на Смъртта EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Статуята на Смъртта EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Статуята на Смъртта EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Статуята на Смъртта EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Статуята на Смъртта

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Статуята на Смъртта Empty Статуята на Смъртта Пон Май 30, 2011 8:19 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire


Статуята на Смъртта Graceland-cemetery-02
Близо до езерото се намирала Статуята на смъртта.Представлява закачулена фигура на Смъртта,наречена "Вечно мълчание".Говори се,че ако я погледнеш в очите по време на пълнолуние,ще получиш видение за собствената си смърт.

2Статуята на Смъртта Empty Re: Статуята на Смъртта Нед Юни 12, 2011 6:52 pm

Алис Кълън

Алис Кълън
Vampire
Vampire

Нямаше какво да правя в нас и за това дойдох тук.Беше приятно,тихо и спокойно.Седнах на земята до статуята на смъртта.
След няколко минути чух стъпки.Мисля,че беше жена.Беше демон.
Изправих се моментално очаквайки я/го да дойде,докато съм в нападателна поза.

3Статуята на Смъртта Empty Re: Статуята на Смъртта Нед Юни 12, 2011 7:11 pm

Rachel Gattina

Rachel Gattina

Днес наистина ми беше много скучно. Нямаше какво да правя у нас и затова реших да се разходя и да поразгледам малко града. Запътих се към най - страшните места, естествено. Там бе едно от любимите ми места, а именно ''Статуята на смъртта''. Обожавах тази статуя. Беше толкова потайна, плашеща и всичко останало, вписващо се по описаните ''Умирам от
страх''. Понякога дори имаш чувството, че както си седиш отстрани и я гледаш, тя ще те нападне без дори да подозираш.
Бях облечена в черно, което бе един от любимите ми цветове. Другият ми любим цвят бе
кърваво червеното. Тези два цвята бяха най - любимите ми. С токчетата, които носех, ми беше много удобно за учуда. Мислех си, може би щяха да ме убиват, но ми беше доста комфортно.
Най - накрая пристигнах. Чух обаче някой да диша. Беше вампир. Усмихнах се лукаво и се доближих, виждайки момичето в нападателна поза.
- Успокой се. - казах 'и аз. - Не съм тук, за да те убия. Поне засега. - допълних и се засмях.

4Статуята на Смъртта Empty Re: Статуята на Смъртта Пон Юни 13, 2011 5:21 pm

Алис Кълън

Алис Кълън
Vampire
Vampire

-Не ме е страх от теб. -казах спокойно.
Седнах обратно до статуята.
-Просто малко се учудих.Имам предвид не очаквах някой да дойде.-казах й.Не приличаше на демон,но естествено те можеха да минават и за хора,ако не си вампир или върколак или някое друго митично създание.
Беше малко странно.
-Извинявай,но вие по принцип не се ли храните само с хора като ги обладавате и т.н.?-попитах.

5Статуята на Смъртта Empty Re: Статуята на Смъртта Пон Юни 13, 2011 5:55 pm

Rachel Gattina

Rachel Gattina

- Трябва да се страхуваш от мен. - казах аз и погледнах злобно.
Обърнах се към статуята и я загледах. Опитвах се да разбера каква магия може би се криеше зад тази статуя, защото не можеше да е обикновена статуя. Това беше просто невъзможно.
- Извинявай, но вие по принцип не се ли храните само с хора като ги обладавате и т.н.? - попита ме тя.
Обърнах се към нея и я погледнах тъпо. След това се усмихнах лукаво.
- О, мила, аз не съм обикновен демон. И имаш някак грешна информация за останалите демони. Те обладават хората, за да могат да се явяват спокойно на Земята. А това.. - посочих тялото си. - Това е сто процента аз! Никога не съм сменяла тялото си и това е родното ми тяло. - усмихнах се лукаво.
Вампири. Мислеха си, че знаят много, но не беше така. Само с поглед разбрах малко за момичето до мен, но нямаше да питам нещо. Не бях не учтива. Ако решеше, щеше да се представи, ако ли не - още по - добре.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите