Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Други същества EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Други същества EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Други същества EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Други същества EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Други същества EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Други същества EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Други същества EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Други същества EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Други същества EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Други същества

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Други същества Empty Други същества Пон Май 30, 2011 7:56 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

1.Име
2.Години
3.Вид /в темата "идея на форума" има някои разяснения, но сме склонни да приемем и вашите идеи, стига да е нещо оригинално/
4.Характер
5.История
6.Външен вид
7.Допълнително
8.Снимка

https://supernatural-town.forumotion.net

2Други същества Empty Re: Други същества Пон Юни 06, 2011 7:13 pm

Aviva Lightleader

Aviva Lightleader

Други същества Megan%2525252520Fox-Megan_Fox_Maxim_Magazine_2010_Hot_100_List_Topper_
Име
Авива Лайтлайдър
Години
19
Вид
Вещица

~~~
Минало
- Затвори очи и просто слушай гласа ми, миличка. - прошепна тъмнокосата жена като нежно отметна кичур от черната коса на дъщеря си и го пъхна зад ухото й. Това бе един от онези някак възвишени моменти, когато сякаш аурите на майка и дъщеря се докосваха и тяхната цялост бе съвршенна. Близотта между двете ставаше непоклатима и неразрушима и всичко това бе точно преди нещо покъртително да настъпи в тихия живот на обикновенно средноастатистическо семейство.
- Страх ме е, изгони ли Тудовистето? - попита момиченцето като в същия момент разтърка дясното си око с опакото на ръката си.
Тъмнокосата се усмихна и погали бузата на дъщеря си като за пореден път през главата й премина мисълта да я поправи, но думата Чудовище звучеше толкова по-добре изговорено именно по този типично детски начин.
- Увероявам те, че е добре заключено в мазето и няма как да те хване. Пък и нали сме сложили господин Тинкъл да те пази? Затвори очи миличка, ще ти разкажа една приказка. - очите на малката тъмнокоска се взираха известно време в усмихнатото лице на възрастната жена, преди клепачите й да натежат и сините бездни да се скрият следвани от гъсти мигли подчертаващи така добре мелчно бялата кажа на дедето. Очудващо бе как можеше едно момиченце на такава крехка възраст да притежава толкова...античен външен вид. Сякаш не само гъстите черни букли навяваха за някоя красива аристократка, но и чертите на лицето й, така изваяните скули и острата брадичка те караха да я гледаш сякаш бе зрял човек, възрастен, макар това да бе невъзможно имайки предвид, че момичето бе на едва 6 години.
Майката се прокашля и вдигна завивката на детето като не пропусна да сложи под нея и кафеникавото плюшено мече, което по злочестие на съдбата бе останало без едно око.
- Имало едно време, едно светлокосо момиче на име Бриана. Бриана притежавала най-съвършенните сини очи, които човек можел да си представи и всеки зърнал тези бистри потоци веднага се влюбвал в девойката и не виждал нищо друго пред себе си освен нея и очите й. Момичето живяло в скромнна къща, заедно с родителите си, и всеки ден се грижела за домакинската работа, ходило на училище, а в свободното си време помагала за децата на съседското семейство. Всички в селото смятали, че Бриана е ангел дарен им от Господ, за да им помага и да радва всички дори и в най-трудните моменти. Всичко вървяло добре докато в селото не дошъл възрастен мъж - овехтял, груб и никому познат, тогава в малки земен Рай настъпили смъртоностни промени. Първо били покусени дребните животни, после едрите, а след тях болестта достигнала и хората. Непознатият мъж дал своята дума на жителите да ги избави от мъките им, ако те в замяна му дадат най-ценното си. В продължение на 3 дни хората от селския съвет обсъждали кое е най-ценното докато не достигнали до консенсус и младата Бриана не била отнета от родителите си насила...
- Бриана уживяла ли е? - попита нетърпеливо детето, като рязко отвори сините си очи и се взря в майка си.
- Изтърпи до края. - засмя се тъмнокосата и продължи. - Това, което никой не знаел, било че Бриана притежава дарба. Не само дарбата на добротата и чистото сърце, а и дарбата да бъде вещица - нещо, което не се тачело особено по онова време, но Бриана била различна от останалите вещици, тя била добра, честна и скромна. Когато мъжът взел дара си и усвободил народа от смъртоносната болест, той отвел Бриана далеч от родното й място, далеч от всички, които обича. Добротата на момичето, силата, която притежавала и борбения дух, не й позволили да се предаде и подчини на Непознатия и това го разгневило. В пристъпа си на ярос мъжът само със замахване на ръката си прекършил врата на Бриана и тя се строполила безжизнена на земята. Тогава, сякаш като с магия, духът на момичето се отделило от тялото й и се издигнало като божествено привидение във въздуха, търсейки някму, който да заслужава да изживее живота й, но по-пълноценно. В продължение на дни духът на Бриана бродил и търсил своето ново тяло докато не срещнал умаленото си копие. Малкото 5 годишно момиче притежавало невероятни и чисти сини очи, които показвали добротата, която ще притежава детет и като голямо. Намерил новия си дом, духът на Бриана се вселил в детето и така запазило къстче от добротата на девойката и в новия свят. - гласът на жената стихна и чернокосото дете отново отвори очи.
- Кое е било момиченцето, мамо?
- Ти, красавице моя. - отвърна й жената, като докосна върха на нослето й с показалеца й.
Очите на детето се отвориха широко, сякаш виждаше нещо невъзможно и красиво.
- Аз ли?
- Да, някой ден ще бъдеш сигурна. Духът на Бриана е в теб.


Натояще
- И нека раят падне на земята,
нека всичко стихне и покаже се зората.
О, дух, дари таз жена с богатствата на Клеопатра,
с красотата на Афродита и ума на Атина.
- Не става. - прекъсна я Изабела като нетърпеливо започна да духа свещите заобикалящи тялото на Авива.
- Как искаш да стане като не ме оставяш да довърша? - попита я тъмнокоската, като се изправи от пода и в невниманието си събори чашата с червеното вино върху белия персийски килим.
- Авива! - изкрещя Изабела и посочи към пода тропайки с крак сякаш това щеше да помогне и петното щеше просто да се премахне само.
- Беше без да искам. - побърза да каже синеочката и сложи няколко парцала върху петното от вино на килима.
- Това беше просто тъпа книга. - Изи рязко прескочи на предишната тема, като за секунди забрави за голямото червеникаво петно върху ужасно скъпия килим на родителите й.
- Хей, ако го казва правилния човек ще стане. Не забравяй, че съм вещица. - ухили се тъмнокосата. - Мама винаги ми го повтаряше. Духа на добрата вещица Бриана се е всели в мен когато съм била малка...
- Ох, Вив, дай ми почивка. - поклати глава Изабела и прибра кичур коса зад ухото си. - Ако беше вещица не мислиш ли, че глупавото заклинание щеше да подейства вече? Виж, ужасната пъпка на лицето ми още седи, което значи, че не получавам красотата на Афродита, освен това, ако имах ума на Атина със сигурност нямаше да ми се наложи сега да се кача горе и да зубря за изпита утре. - извъртя очи момичето и качи свещите обратно върху секцията до телевизора.
- Дай му малко време, де. - възрази Авива. - Пък и може би не стана понеже го използваме за лични облаги, добрите вещици май не могат така.
- Вив, време е да си вървиш преди отново да ми разкажеш покъртително тъпата приказка за Бриана. - Изабела забута приятелката си към голямата дъбова врата, като медувременно Авива взе чантата си и я метна на рамо.
Няколко минути по-късно тъмнината я обгърна и момието пое към дома си като си мърмореше под носа.
- Не съм вещица друг път. - девойката щракна с пръсти и от върха на показалеца й лумна пламъче. - Обикновенните хора могат ли така?!


Характер
Авива е добродушна и състрадателна личност, която често се подвежда преалено бързо и се доверява на хора, на които не трябва да им се вярва. Факт е обаче, че притежава страхотен късмет след като до сега никой от "лошите" в живота й не й е навредил трайно.
Тя е позитивна и отворена към живота личност, обича да се забавлява и определено не е особено сериозна за каквото и да става дума. Безрасъдна е, обожава да рискува, обича да усеща адреналина в кръвта си и няма нищо, което да й донесе повече удоволстве, от бързите скорости и преживяванията по ръба.
Приема вещерската си същност като даденост, нещо което трябва да има, но не знае защо го има. Обича да си играе с дадените й сили и книгата със заклинания, която майка й и оставя след смъртта си.
Вив е добър човек, в това спор няма, но едва ли ще се появи някой, който да успее да я разгадае напълно и да й влезе под кожата.

Допълнително
~ Пие кафето си с много захар.
~ Не си пада по сериозните неща.
~ Не обича интригантите и фукльовците.
~ Присмива се на мъже, които носят розово.
~ Не може да живее без безцветния си гланц за устни.
~ Не си мери приказките.
~ Спи гола. Винаги!
~ Доста е сръчна в ръцете, бива я с гайчния ключ, както се казва.



Последната промяна е направена от Aviva Lightleader на Съб Юни 11, 2011 4:41 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

3Други същества Empty Re: Други същества Пон Юни 06, 2011 8:27 pm

Risha Ellsworth

Risha Ellsworth
Hunter
Hunter

Много хубав герой, одобрена си (:

4Други същества Empty Re: Други същества Чет Юни 09, 2011 11:55 am

????


Гост


Други същества 2796665UДруги същества 2796887dДруги същества 2796671SДруги същества 3431996jДруги същества 2797449jДруги същества 3431997Y
Име : Арис Блекуел
Години: 19
Вид: Полудемон..
История...
Странно, колко странно.
Картината, която само до преди малко се кокореше насреща ми , изведнъж се откачи от пирона си и полетя към близкия прозорец, който „майка ми” бе отворила, с едничка цел да влезе чист въздух в помещението, което носеше названието „моята стая”.Това название естествено, като много неща около нас, бе относително..Да започнем от там, че таванът бе скосен, което автоматично смаляваше размерите на ..помещението до нищожните трИ квадрата и половина..А картината на стената..картината на стената доказваше, че мебелировката въобще не беше по мой вкус.Като едно уважамащо себе си момче във втори клас се очакваше да нося едноцветни половери и ризи в тъмни цветове , ръка за ръка с дънки..Вместо това аз бях насила натикван в половери от вълна, за които се бе жертвала не една овца..ами цяло стадои то в пастелни цветове, прилягащи повече на някой от шахматния клуб..Добре, хванахте ме.Членувам във въпросния клуб.Но това е защото миСИС Даутфайър, моята осиновителка ме кара насила.Работата е там, че исках да съм като другите..не да живея на таван, чиито стени са боядисани в розово, за да отиват на завеси в същия тон, нашарени с рози..досущ като цветна градинка.
Но не бях като другите.И това изказване не се ограничава само до проблема, че застанех ли в огледалото, виждах мършаво хлапе, с неправилен диоптар очила...или до това, че бях осиновен от жена с мания към котките, решена да отгЛеда бъдещия Айнщайн.
Проблема бе в това, че аз преместих картината.Точно така..Както си лежях в другия край на „стаята” реших, че не издържам повече.Строгия поглед на жената, чийто портер висее срещу леглото ми, сякаш следеше всяко мое движение..И час по-ккъсно бях сигурен, че не мога повече..И къртината политнаНе се шегувам.Просто се наклони на ляво, после надясно ..и накрая с леко катушкане, като че бе носена от призрак, поличтна през отворения прозорец.
Стоях така, вцепенен, незнаещ какво да правя..Имах много време за размисъл, предоставено ми следкато получих наказание, задето..цитирам „хвърлям картината без грам съчуствие и уважение към средствата вложени в това платно”...
Реших, че е редно да опитам да..”преместя” още нещо.Преди дори да съм довършил тази мисъл, гъбата полетя и се фрасна безпомощно в близката варосана стена...И ето ..
Оказах се девет годишно момче, с проблемна осиновителка, половер с голям динозавар отпред..и нещо, което по-късно разбрах че се нарича-телекинеза.
Уплашен от „изродските” си способности, запазих това което бях видял, за себе си..Или може би причината бе в това, че никога не е имало някой, на когото да споделя каквото и да било..
На шестнадесеттия си рожден ден..нещата бяха коренно различни.Бях се изнесал от дома на мисис Даутфайър и бях тръгнал по следите на телекинезата.Слава богу бях сръчен в ръцете и бързо навмерих работа като автомонтьор, естесено незаконна,п редвид ненавършеното ми пълнолетие.Денем ходех на уччилище, нощем сменях масло и гуми.Край на половерите в пепеляв цвят..край на междучасията прекарани в лекарския кабинет.
Живеех в един гараж под наем.Не беше кой знае какво, но поне бях далеч от прословутите пердета с розички..
Може би това бе повратният момент..
Може би бе онзи път, когато картината отхвърча през прозореца..И до ден днешен не мога да спра да си задвам въпроса „къде бе началото”.Като повечето хора..Любопитството бе хванало и моя нос и ме теглеше към бездната.Предполагам ще решите, че думата „бездна „ е много пресилена ...сами преценете...
Бе едва осем сутринта, а аз гледах да пропускам локвите, попътя за безличната административна сграда, носеща фаталния номер 13.Белите ми маратонки отдавна бяха станали сиви благодарение на лошото време, залялотази част на Канада.Не им обръщах особено внимание..в момента имах по належащи неща за купуване.Червеното дукати, което бяха докарали в магазина на Хал, изввестен мошеник в града, бе обсебило съзнанието ми и всеки цент отиваше в личния ми фонд „за червения красавец”.Погълнат от мислите си, бех внезапно оглушал и ослепял зза това което се случваше около мен.
Първото, което чух бяха писъците.После рязко удряне на спирачки..а в следващия миг..
Мирлисът на сгорещена ламарина се носеше из въздуха, стигаше до ноздрите ми, изгаряше ги, изтребваше всяка мисъл в съзнанието ми.Алената диря се стичаше по асвалта, а аз бях неподвижен.Нямах сили дори да извикам.Осъзнавах, че живота бе непредсказуем..че всики сме безсилни пред заровете на съдбата.
По-късно се питах дали наистина се бе случило..после свеждах поглед към крака си и разбирах отговора..ясен и точен.
Кайл Джейкс беше пълната моя противоположност ..или това, което наричам аз „живото доказателство, че безболистите са по-глупави от фурнаджийска лопата”.От главата до петите лъхаше на комерсиалност.Бейзболните ецове на краката му бяха с тойност тройно по-висока от целогодишния наем на това, което наричах мой дом.Чистоновият му Ягоар бе по-лъснат и от под в музей..А момичетата се трупаха около него, сякаш бе направен от злато..Е, ланецаът на врата му наистина бе златен.
Проблема бе, че му оставаха няколко месеца преди да вземе книжка..а кола като гореспоменатия ягоар не биваше да се оставя в гаража.И ето, че без да помисли, мистър Мускул се бе качил зад волана..без дори да си прави труда да закопчае колана си.
Дългокраката блондинка до него сигурно също не си бе направила труда да се замисли какво ли би станало, акомомче без книжка се качи в кола..
Но аз знаех какво ще стане..Знае защото бях там и видях всичко от толкова близо.
Болката ме прониза за маст от секундата.Целият ми десен крак се озова под гумите на колата.Кайл бе успял да завърти нещото наречено кормило бе отбил от пътя, забивайки се челно в близкото дърво.
Лежах там, достатъчно дълго за да се замисля колко незначителен е живота ми..как не бях оставил нищо значимо зад себе си..и какедва ли някой щеше да скърби за мен.Така де.Та аз бях просто странния зубър с афинитет към карираните ризи, който винаги е покрит от глава до пети с моторно масло и рисува анимационни герои от ранга на Спайдърмен в тетрадката си..
А Кайл..Най-вероятно стотици хора щяха да отидат в болницат да го видят.Така и стана.
Минутите се точеха със скоростта на часове..но в крайна сметка сирената на линейка се чу.Три линейки дойдоха да приберат пострадалите.
Събудих се от флоуресценната светлина наболничната лампа.Бях навлечен с е нещо, поразително нпомнящо на нощница...А до мен бял апарат отчиташе сърдечния ми ритъм.Опитах се да се надига..ала крака ми не помръдваше..
Час по-късно сестрата дойде с цяла шепра лекарства, кои от кои по-шарени.Глътнах ги всичките и се унесох.Не знаех колко време бе минало..часове..векове..
Когато се събудих направих опит да се изправя.И се полуци.Десният ми крак бе целият покрит с шевове..цяло чудо, че съм можел да ходя при положение, че когато ме докарали, костите ми са представлявали каша..Както и да е.
Продължих да вървя по коридора на болничното крило с надеждата по някакъв начин да се добера до автомат за кафе..имах нужда да се разсъня и да поразсъждавам трезво.Ориентазията никога не бе присъствала в характеристиката ми.Бях по-заблуден и от муха с превръзка на очите..Така се озовах само на метри от реанимацията, пуста..или не съвсем.На няколко стъпки от мен Кайл Джейкс разговаряше уживено с жена, чиято тъмна коса ми напомняше за течащ катран.Жестикулирането и от страна на двамата ми доказваше, че спорят.Няколко крачки по-близо и успявах да доловя думите им.
-Не мога да си позволя да ме съдят!-изкрещя Кайл
-Душата ти и има сделка ..получаваш четирдесет и пет години .Това е последото ми предложение-
-Ти не разбираш-Кайл се разпали още повече-Бащами ще ме изхвърли, тя е дъщеря на най-големия съдружник в компанията..А сега енапът да умре по моя вина!
-Чеирдесет и пет години..това е последната ми оферта..И сладката Тифани ще живее-равнодушно отговори жената
Настъпи моментно мълчание.
-Добре!-вдитна ръце Кайл и жената пристъпи към него-
Изненадващо тя го целуна.Миг по-късно се обърна към мен и това, коет о видях ме накара да ахна.Ирисите и липсваха, а на тяхно място се виждаше катранено черно око.
Осъзнала, че съм я видял тя се завъртя на петнадесет сантиметровите си токове и ме посочи.
-Кайл..той ме видя.
Опитах се да избягам..ала да бягаш от нещо, което науката не познава, се оказа трудна задача.Да не говорим, ме десният ми крак много държешеда подражава на мокар спагет.Стигнах до кабинета на главния лекар и влетях крещейки.Обясних какво съм видял..ала никой не ми повярва.Отдадоха поведението ми на прекомерна доза обезболяващи..Под надзора на главната сестра, жена поразително приличаща на ястреб, ме отведоха до стаята ми..
Няколко часа по-късно захвърлих изпомакания том на „Граф Монтекристо” върху бялото нощно шкафче.Запрепусках през телевизионните канали, ала се отекчих моментално.Първата телевизия, на която попаднах даваше повторението на едно от ония шоута, в които префърцунени готвачи приготвят поредния „деликатес”, можещ да се похвали с нищожните си размери..и съставки, за които бе нужно да обиколиш целия град.Разбирате какво имам предвид..Прецъках набързо, попадайки на спортната телевизия..Есетствено, изругах под нос, гледайки прототипите на Кайл да подскачат по терена..
Точно щях да натисна копчето за пореден път, когто вратата се отвори и в рамката и зърнах чернооката жена.С тъмната си рокля поразително много ми напомняше за Мортиша Адамс..
Безмълвна тя започна да се приближава, а аза изгубил ума и дума не знах какво да правя.Очите и отново станаха матовочерни...
А единствената ми мисъл в момента бе колко много искам ..тя да се изпари.
Затворих очи, чакайки да забие някой нож в тялото ми..или направо да ме захапе..
Минутите се точеха бавно и когато най-после отворих очи нея я нямаше..Нямаше дори и намек за присъствието и преди малко.
Няколко дни по-късно главната сестра с усмивка на лице оповести, че вече мога да напусна границите на болницата.Големият белег разцепваше иначе бледата кожа на десния ми крак, но съзнанието ми бе твърде заето да анализира това, което се бе случило изминалите дниМоето скоростно оздравяване бе останало в нечия сянка..
Блондинката, която бе до шофьорското място, като по-чудо бе излязла от кома.А Кайл вместо да се радва бе по-посърнал като неполивано цвете..
Два месеца по-късно вървях към прословутия гараж, който наричах свой дом.Въздуха бе натежал от влагата, присъща за есента в тази част на Канада.Тишината бе обгърнала улицата и само шума от отекващите ми стъпки ми правеше компания...Или поне така си мислех.
Рязко нещо ме сграбчи, а аз нямах време дори да извикам.
Събудих се в тъмна стая, а шума от тракане ме накара да разбера, че съм в някой от ония кррайни квартали, в близост до оградата.Опитах се да помръдна или да извикам, ала някой се бе погрижил да омотае въже окол ръцете ми, което се впиваше болезнено в кожата ми.На устата ми бе залепено изолационно тиксо.Огледапх се, ала бледета светлина, която хвърляше лампата, нищо в помещенето не се отличаваше с ясно разграничени форми..
Освен една фигура.Мъжка предположих аз.
-И идея си нямаш колко те търсихме..Арис.-стоях и гледх в недоумление
Мъжът издърпа тикстото от устата ми, а аз се свих на стола от внезапната болка, която бе прорязала съществото ми.
-Не знам за какво говорите..името ми е Джейкъб.-опитах се да се фокусирам върху пода..Не исках да го поглеждам в очите.
Естествено, само в личната ми карта пишеше Джейкъб..Името, което ми бе дала старата мисис даутфайър в онзи далечен ден, когато привлечена от миловидното ми изражение, решила да ми даде подслон.
За истинските ми родители нямаше сведения.А аз се бях отказал да търся иглав пустинята.Бях израстнал с ясната представа, че никой не се интересува от мен, че никой не осъмва с мисълта „какво ли прави Джейк в този момент”
Когато падах от колелото си, сам поримавах раната, когато някое дете ме наббиеше в училище, стисках зъби..Така беше, така щеше и да бъде занапред.
Истински вълк единак.Колкото и да не ми се искаше..Имах нужда да говоря с някой..Да разкажа за отлетялата картина, за съживлото се по чудо момиче след мозъчна кома , за тъмните очи на копието наМортиша Адамс.
-Така ли си мислиш момче?-продъли мъжът с глас,в която ясно личаха следите от дълго пребиваване зад граница..в Ангиля най-вероятно.-Колко интересно..
-Спри се Джером!-някаква врата се хлопна и още една фигура доби очертанията си
Гласът бе женски, напомняше ми за горещ карамел стичащ се по метална лъжица.
-Арис.Името ти е Арис .Не Джейкъб.
Може би вечно щях да помня този момент.Нито картината, нито катастрофата оставиха такъв траен отпечатък в съзнанието ми ..както разказът на тази жена.
Месеци по-късно се питах дали всичко не бе сън..после поглеждах куфара в краката си и осъзнавах, че всичко се бе случило...Че онази нощ наистина разбрах, че не съм човек.Някъде дълбоко в себеси осъзнавах, че винаги съм бил различен..тогава разбрах защо.
Тулайла, така се казваше жената, не спираше да ме нарича с името Арис.Защото то бе моето истинско.Не Джейкъб.
Роден съм източна Франция лятото на деведесетте.Майка ми била обикновена работничка във фабрика за хартия.Казвала се Нанси.Нанси Стивънсън.
До тук се изчерпваше нормалното.
Баща ми, чието име било Ибрахим, бил с турски произход.Но не това бе интересното в биографията му.Бил демон.Също като жената от болницата.Вероятнно ме мислите за луд, спокойнто и аз не веднъж съм подлагал под съмнение психическата си стабилност.Ала не.Това бе истината.Това бе и причината да помръдна карртината и да изпаря жената в болничната си стая само няколко месеца преди това.
Родил съм се от тяхната връзка..Майка ми се уплашила.Не искала да има..изрод като мен за дете и ме дала за осиновяване на друг континент.Не я винях.И аз бих се уплашил от себе си.ибрахим изчезнал скоростно следкато чул „добрата новина” за раждането ми.
Корените ми обаче нямаха такова значение.колкото способностите, с които разполагах.Това че можех да отворя консерва с поглед не бе най-доброто.Можех да убивам демон само с поглед..да накарам ангел да се пържи в адски мъки..
Ангел.Точно това бе жената, която ми разказа цялата тази история.Стоях минути наред с ококорена от учудване физиономия.
-И защо съм ви аз?-попитах накрая
Миг по-късно се чуха изстрели.
-Джером, изведи го от тук!-кресна жената
Джером явно бе нейн подчинен, защото без да се замисли, разкъса въжетата с помощта на джобно ножче.После без дори да си прави труда да изчака докато се съвзема, ме замъкна към малка врата с ръждиво оранжев цвят.
Осъзнах, че съм прекарал вътре часове наред, защото слънцето вече бе изгряло.Наоколо бе пусто.С изключение на малката гора, която продължавае няколко километра надолу.Доколкото можех да преценя, имаше шосе наблизо.
Завъртх се към Джером с намерението да гозасипя с въпроси.
Ала той се струполи.отпред върху сивата му риза червенееше ярко петно.Кръвта се стичаше на струи, а аз се питах какво по дяволите става.
-Бягай Арис!-някъде от вътре се чуваха приглушените думи на жената
Бях спънат.По дяволите, та аз бях шахматист, зубар..и какво ли още не.а да тичам? Да да..
Колко много исках да съм някъде далеч..на някой отдалечен плаж или..


Задушавах се.Дробовете ви отчаяно се молеха за капка кислород, ала опитах ли се да си поема дъх се нагълтвах с още вода.Най-после краката и ръцете ми се задвижиха, описвайки равномерни движения.
Изплувах скоростно и задишах тежко.Завъртях глава объркано и забелязах нещо да се жълтенее пред мен.
Остров.
Как се бях озовал толкова далеч от Канада?!
На този въпрос отговор получих доста по-късно..Още една от откачените способности на полудемоните.Далеч от кървавото меле..далеч от Джером..далеч от осиновителката.
Интересното бе, че се чувствах свободен.Така както никога досега.Знаех, че мога да направя всичко..да отида където си поискам.

Взирах се безмълвно в огледалото.Пригладих светлокестенявата си коса назад, аладори цяла туба гел не би ббила способна да се справи с гравитацията и упорития характер на косата ми..Зениците ми се бяха разшили, опитвайки се да привикнат с малкото количество светлина, което хвърляше крушката висяща от тавана.
Бях в тексас.Сутрента бях във Флорида..авчера се разхождах по източното крайбрежие на Средиземно море.
Бягах..Вече няколко месеца бягах.От деня, в който разбрах какво съм, бях преследван от демони..ангели.Всичко, което мислех, че е затворено в рамките на въображението ми.
Дъжддовните капки биеха по стъката на прозорците, а аз се питах само едно единствено неща
-Колко ще продължи всичко това?
Отражението ми размърда устни в такт с моите..но отговор не последва.Въздишка на отчаяние се отрони от устните ми..а аз се отказах да мисля за бъдеще.Ако преди бях зубарът, навличан в пастелни половери против волята си, то сега бях..Откачаката, преследвана от откачалки.
Обърнах се неохотно и погледнах към куфара, нямах намерение да вадя дрехите си.Защото знаех...Знаех, че още утре щях да съм няъде другаде, с дурго име, нова самоличност..
А истинската ми същтност щеше да продължи да се лута между лъжи и истина, мъчейки се да намери правилното си място.
Ала характерът и бе такъв, че не ми позволяваше позитивно мислене.Някой ден щяха да ме хванат.Защото бях сам.
Шумът ми подсказваше, че отново се започва..Играта на котка и мишка имма предвид.Може би някой ден щях да разбера защо бе всичко това..Ала може би бе едни съюз, койт елиминираше всичко около себе си и доказваше, че той е господар на ситуацията.
Набързо взех изпмачкания том на „граф монтекристо” и се опитах да мисля за влак.
А ето..
Секунда по-късно вече стоях в прегръдките на меката седалка..Първа класа, директно за Париж.
Напудрена до уши дама, ме гледаше напрегнато, видяла как се бях появил от нищото.
-Ни вие?!-възкликна тя
-Аз бях тук през цялото време-отговорих с равен глас.
Тя повярва на думите ми съвсем неохотно, зарея поглед през прозореца..нещо, което напваих и аз.


ПП:Не беше предвидено историята ми да придобие такива мащабни размери..надявам се не е проблем, че я слях с характера и външния вид..
И ако може, да смените ника ми на "Арис Блекуел"..

Други същества 3432006Q

5Други същества Empty Re: Други същества Чет Юни 09, 2011 12:48 pm

Risha Ellsworth

Risha Ellsworth
Hunter
Hunter

Одобрен (:

6Други същества Empty Re: Други същества Чет Юни 09, 2011 3:22 pm

Faith Summers

Faith Summers

1.Име : Faith Summers / Фейт Самърс

2.Години : 20

3.Вид : Джин

4.Характер : Кой знае какво се върти в главата на едно лудо същество? Потайна както всички останали,не допуска да себе си никого. Не обича да говори много,но го прави за да не се различава по някакъв начин. За нея вторите шансове са просто губене на време,не се сприятелява често със същества,дори тези от нейния вид. Никога не знаеш какво точно си мисли или какво ще направи. Мила е когато са мили с нея,но решили да убива не е никак мила. Не обича лъжите и лицемерието,а ако някой я излъже дори за нещо дребно тя си го връща десеторно.

5.История : Кой ще каже че момиче като нея е Джин? Тя не помни своето раждане не помни дали въобще е била родена или създадена. Помни само един дом,пропаднал дом за сираци. Помни всичко то 7-мата си годишнина натам. Не се знае защо не помни началото. Самата тя предполага че има нещо общо с това което е. Татуировките й започнали да се появяват на 10 годишна възраст,тя се научила как да ги прикрива за човешкото око,защото щяло да е странно едно 12 годишно дете да има 20 татуировки само на едната ръка. Когато била малка не общувала с децата,единствено седяла на леглото си рисувайки сатанични рисунки,а когато я питали какво значат тя простичко отговаряла че вижда тези образи когато нощем заспива.
Когато станала на 15 избягала от домът и постепенно започнала да разбира какво точно е и какво може да прави. С това започнала и жаждата за убийства. Започнала да подбира жертвите си внимателно,мъчела ги доста време. Местела се от град в град,от държава в държава.

6. Външен вид : Фейт е стройна,висока и има прекрасно оформени очертания на лицето. Очите й са искрящо сини,а устните й не са нито твърде пухкави,нито твърде слаби. Косите й са кестеняви.Стилът й винаги е по последна мода,предпочита рокли пред дънки и тениска,но можеш да я забележи и така в нейните небрежни дни. Косата й винаги е спусната или на вълни или права

8. Снимка :
Други същества Tumblr_l4a0r5lbm81qzc9uho1_500

7Други същества Empty Re: Други същества Чет Юни 09, 2011 4:17 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Одобрена, добре дошла (:

https://supernatural-town.forumotion.net

8Други същества Empty Re: Други същества Съб Юни 11, 2011 10:25 pm

Marion Lakota Sway

Marion Lakota Sway

1.Име:
Мариън Лакота Суей (често наричана по фамилия или просто Риън)

2.Години:
21

3.Вид:
Сирена

4.Характер:
Труден. Точка.

5.История:
Имало едно време.. не. Не съм толкова стара, че да говоря за себе си така. Преди приблизително 17 години, едно сладко малко лапенце на име мен стоеше на една скала. И пееше. И пееше. И всички я слушаха. Всички освен родителите и, които бяха решили да участват в извън телевизионния вариант на "безследно изчезнали". Нямаше ги. Имаше ме само мен и скалата и музиката в главата ми и малкия куфар с багаж, който бях събрала от къщата през последния час. "Леля ми" Оливия се тътрузеше надолу по неравния път към огромната ни вила с ясната цел да ме отведе да живея с нея в града. Но аз не исках. Жални, протяжни, трогващи песни се носеха от устните ми. Плачех, защото знаех. Плачех, защото разбирах. Плачех, защото знаех, че и те разбираха. Бяха отплавали с новата моторна лодка, оставяйки ми просто една бележка.
"Миличка,
Не плачи и не ни се сърди."
Как пък не?! Бяха ме изоставили, а май очакваха и коледни картички да получават.
"Когато разбрахме какво си осъзнахме, че е опасно за нас. А ти не би искала да ни нараниш, нали?"
Никога. Но нима бях виновна, нима го заслужавах?
"Оливия знае какво да прави, но трябва да и се довериш."
Как, как, как? Та аз дори не я бях виждала. Само смачканата, стара, избеляла снимка оставена до бележката ми бе позволила да я разпозная.
"И не забравяй. Обичаме те и вярваме в теб. Вярвай си и ти. Ще се справиш, независимо колко е трудно.
С много, много обич,
Мама, Татко и Кристин"
Виждах как и без това разкривения почерк на Кристин, малката ми сестра, се е зацапал още повече от мокрите петна по листа. Тези, които бях намерила там с бележката, сълзите на моето семейство, и пресните мастилени мацаници, оставащи след всяка нота по веещото се от вятъра листче.
Исках да скоча към морето. Бях сигурна, че не са далеч. Не че имах шанс да плувам по-бързо от моторната лодка, но детската ми логика подхранваше мечтите ми с празни илюзии като масло огън.
Съседите до един седяха и ме гледаха, и ме слушаха, и не обелваха и дума. Само Оливия седеше и ми се мръщеше през зацапаното стъкло на колата. Помаха ми в знак да тръгна към нея, но аз само сграбчих по-плътно бележката и направих една крачка по далеч от нея. Една крачка по-близо до пропастта.
В момента в който тълпата тръгна да ме следва, осъзнах какво мога. Идеите как мога да го използвам блестяха пред острия ми детски ум. Вярно, че тогава мислех да изнудвам бъдещата си настойница за пони, но важна беше насоката.
Нервите на Леля Лив трябва да са дали крайния си отпор в този момент, защото само секунди по-късно тя летеше към мен с пълна скорост, грабна ме, завлече ме до колата, бутна ме вътре и ме заключи. Гледах през прозореца докато тя дърпаше куфара ми по посока на багажника. Сълзите ми вече засъхваха. Нямаше вече какво за какво да изплаквам. Отчаяно се нуждаех от вода, но не спирах да пея, докато горката Оливия тичаше в костюма си и белите си токчета и размахваше ръце в опит да пробуди съседите им от транса. Даже и кучето беше неподвижно. Тропна с крак, и гневно тръгна към колата, след което подпали на задна, за да обърне по правилния път.
Когато стигнахме последния завой от пътя към магистралата, млъкнах.
- - - - - - - - - * * * - - - - - - - - - - -
- Написала си, че талантът ти е да пееш..? - отбеляза Мисис Валъри на първия ми учебен ден докато опознавахме съучениците си. Но в тона и се беше прокарала неканена лека въпросителна нотка, изразяваща съмнението и.
Кимнах леко и видях как мила усмивка се промъкна към лицето и. Усмихнах се в отговор с големи зелени очи, греещи от желание да я побутнат към пътя по който исках да поеме.
- Тогава.. - започна меко учителката, - .. защо пък да не ни попееш?
Това чаках. Леля Лив ми казваше никога да не пея. Не и наистина. И тананикането ми приковаваше погледи, а песен стопираше трафика. Не че бях опитвала. Бях на седем и от три години, от онзи ден със скалата, не бях пяла. Исках отново да се докосна до онова чудесно чувство, което макар и далеч по пораснала не бях забравила, но и още не можех да определя.
Започнах тихо и нежно да извивам гласа си на правилните места. Тук високо, там ниско. Мелодията изпълни стаята. Хамстерът Джери, домашният любимец на класа, подпря лапи на решетките на клетката си и замлъкна. Устите на другите деца зееха.
Тогава го разбрах. Осъзнах какво бе това чувство, което ме караше да преливам от удоволствие. Беше задоволството от вниманието, от лесната манипулация. Усмихнах се, но после рязко спрях да пея. Хората се осъзнаха и почнаха да пляскат, а Джери се върна към колелото си.
Ужас. Чист ужас от самата мен проникна дълбоко в тялото ми. Исках да избягам, исках да съм пак там на онази скала, за да мога да скоча и да не причинявам това на хората.
Побягнах през вратата и надолу по коридора, след което се скрих зад някакви шкафчета. Там, свита на топка, ме намериха директорката и Леля Лив около час по-късно.
- - - - - - - - - * * * - - - - - - - - - - -
- Мариън.. - прошепна дрезгав глас от тъмнината.
- Ще сме на партито само за малко, обещавам! - измрънках аз обратно. Направих стъпка, две, три с високите си токчета и не след дълго бяхме пред вратата на къщата на приятелката ми. Нямаше да имам проблеми с влизането, но аз и приятелят ми имахме проблеми с престоя на вън по това време. - Хайде. Няма да ни хванат. - започнах да увещавам Тод.
Той стисна ръката ми и ме погледна в очите. Виждах го. И той искаше да мине през тази врата не по-малко от мен, но на него не му липсваше отговорност. Беше една година по-голям от мен, на 17, но мислеше като двадесетгодишен. Завъртя очи, уви ръка около кръста ми и ме бутна към вратата.
- Да влизаме, - каза Тод решително и почука на вратата.
Посрещнати бяхме с чаши и музика. О, музика. Исках да пея, както знаех, че малко хора могат, но знаех, че ще е катастрофално. Затова се отправих към по-тихия край на залата с джин в ръката. Забелязах, че несигурността още се чете на лицето на Тод.
- За какво сме тук? За да тъпеем или да се забавляваме? - попитах и обърнах чашата.
Няколко чаши по-късно вече бях във вихъра на танца. Раздавах се за всички, за Тод, за приятелите си, за случайните непознати.. и най-вече за себе си. Да, а какво можеше да ме направи още по-щастлива? Пеенето. И тогава една здрава ръка ме хвана през кръста докато залитах и ме приближи до себе си, за да прошепне в ухото ми.
- Време е да те приберем, - каза познатият глас.
Около пет минути по-късно вече бяхме в колата. Когато тръгнахме по пътя аз се пресегнах и надух радиото. Песни, песни, ноти, и аз започнах да пея. Тод са загледа задълбочено в мен, но после се спрях, за да изкрещя "Стоп!" точно преди да се забием в от никъде изникналото дърво.
Стресът ми беше като студена баня. След една две кофи сълзи от страх и щастие, че сме живи и заедно, които сигурно щяха да скапят ризата на гаджето ми, аз му обясних всичко. Всичко, което знаеше само леля ми.
Очаквах да ме зареже, да побегне, но не. Вместо това две седмици по-късно, за шестнадесетия си рожден ден получих китара.
- Щом музиката толкова те влече, а пеенето ти е бедствие, - Кратко смигване. - тогава свири!
- - - - - - - - - * * * - - - - - - - - - - -
И днес живея така. Потискайки желанието и изразявайки го в акорди. Тод и Леля Лив са история, оставила важни следи върху мен. Сега живея сама. И се справям, но все още живея със страха от самата себе си.

6.Външен вид:
Гледам огледалото и виждам в него едно миловидно момче с дълга до малко под раменете тъмно кестенява коса, прекалено бледа кожа и искрящо тревно зелени очи с игриви жълтеникави пламъчета в тях. Слаба, даже клечава, но със личащ в походката и позите силен характер.

7.Допълнително:
Обича да глади и да тича в дъжда, да готви и да ходи на дълги разходки.

8.Снимка
Други същества 4483242185_5f206b33ab

9Други същества Empty Re: Други същества Нед Юни 12, 2011 7:17 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Одобрена си, естесвено lol!

https://supernatural-town.forumotion.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите