Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Вампири EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Вампири EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Вампири EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Вампири EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Вампири EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Вампири EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Вампири EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Вампири EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Вампири EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Вампири

+5
Izzy Parker ♥
Bella Cullen
Jonathan Rodney Scott
Алис Кълън
Дани Джаксън
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Вампири Empty Вампири Пон Май 30, 2011 7:40 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

1.Име
2.Години
3.Характер
4.История
5.Външен вид
6.Допълнително
7.Снимка

2Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 8:32 am

????


Гост

Вампири General-candice-accola-1
Име: Алис Стормбрейкър /Ал, Али, Лис/
Години:18
История: "Историите са трудни за разказване. Винаги ще изпуснеш нещо, винаги нещо ще остане недоизказано... "
И в тази история има моменти, които ще останат скрити. Не за друго, просто осемнадесет години са много и надали ще успя да задържа интереса ви докрая. А имайки предвид, че героите, които ще изям, са старата мисис Бендъсн и нейната мания по котките, както и учителят ми по математика, който обичаше да се почерпва с бренди в сутрешното кафе, може да се чувствате късметлии.
Първият важен момент в живоота ми бе единадесетият ми рожден ден, а ето какво си спомням:
Утрешното слънце погали кожата ми, а веднага след него се чу и алармата. Пронизващ и стряскащ звук, който нахално се намеси в съня ми, свързан с голяма шоколадова торта и едни лилави жаби, с които разговарях... Смръщъх лице и се протегнах. Веднага щом напипах бабуноподобния бутон, изтезанието спря. Изправих се и затърсих халата на розови понита, който бе ранен подарък от леля ми в Пенсилвания, заедно с пижама в същия стил. Чудех се как ли е разбрала за адреса, на който да го прати...
Ето тук се намесваше първия повратен момент в историята ми, която заслужаваше да бъде описана от някой преуспяващ писател и сто на сто щеше да заеме челна позиция в бестселърите на Ню йорк Таймс за необграничен брой от време.
Когато в детската градина ме питаха какво работи баща ми, отговарях данъчен инспектор. Никой нямаше да си направи труда да провери дали това е истина, просто учителките искаха да знаят дали мога да сглобя цяло изречение.
Но аз знаех истината още от малка... и тя далеч не приличаше на историята, която разказвах на останалите си приятелчета. Може би защото баща ми настояваше да наследя семейния бизнес, а може би имаше и други причини, за чието съществуване никога нямаше да узная.
Моят баща убиваше вампири... Незаконна и не много добре платена работа, която имаше своите отражения в начина ни на живот. Местехме се постоянно и това вървеше ръка за ръка с малкия факт, че и името ми се сменяше безспирно. Вече не помнех Елинор ли се казвах, или Алис..
Всеки повратен момент в историческите романи си има няколко малки условия, без които просто не може да съществува. Герой олицетворение на злото, герой, за когото се предполага, че е на страната на доброто, причина за конфликт /като изключим двете гледни точки/ и място на сблъсъка.
Най-лесно ми бе да установя последните две подробности от картинката, която се разкри пред очите ми в оная съботна утрин на 11-тият ми рожден ден. Мястото на сблъсъка бе ужасната лимоненожълта кухня, която бе част от „новия ни дом”. Всъщност мразех тази къща. Ужасни разнебитени стълби деляха стаята ми от останалата й част... Отстрани цялата конструкция приличаше на зле построена къщичка от карти. Няколко дъски стърчаха от фасадата, а коминът сякаш се люлееше.
За вторият детайл ми трябваше малко повече време.
Имах брат. Не знаех какво е станало с мама, но си имаше причина и тя се наричаше антисоциален баща. Когато не беше по работа, той седеше на дивана и напрегнато гледаше телефона си. Цялата грижа по отглеждането ми бе поел... брат ми. Правеше не лоши палачинки и когато ме изпращаше до училище лепваше една целувка на челото ми. Двамата се подкрепяхме... и си деляхме домакинските задължения, с които никой не искаше да се захваща. Името му бе Брандън. Оригиналното, с което го наричах до онзи повратен момент, състоял се на единадесетти октомври 2003 година в малката лимонена кухня, която течът бе съсипал. Очите на Брандън бяха зелени. С онзи нефритен оттенък, за който винаги съм завиждала. Носеше косата си средно дълга и винаги в една прческа, която шеговито наричах „мокро куче подало глава през прозолреца”Имаше бледа кожа, ала това, което видях в онази сутрин бяха яркочервените му очи и издължените зъби.
И ето я причината за конфликта. Брат ми бе вампир. Баща ми бе убиец на вампири. Събереш ли едно и две се получаваше... битка.
Разкривеното от погнуса лице на стареца подсказваше, че Брандън не е в много изгодна позиция. Стоеше приклещен между убиеца и ножа. Познатата стара кама, покрита с капки засъхнала кръв. Не можех да повярвам на това, което се случваше. Собственият ми баща щеше да убие брат ми.
- Спри! Какви ги вършиш?!-изкрещях.
Уви не получих никаква адекватна реакция и май факта се дължеше на това, че едва се подавах над щанда в супермаркета, а и картинката се допълваше от розовата пижама на понита. Ала както споменах и по-рано, баща ми отчаяно искаше да наследя занаята. Знаех това-онова. Но защо исках да спася Брандън?! Та той бе чудовище. В това ме бяха възпитали да вярвам. Всички, коитосе различаваха то човешкото и нормалното, бяха нещо неестествено и заслужаваха да гният в ада. Ала сега сякаш времето бе спряло и целият ми живот мина като на лента пред очите ми. Първият учебен ден преди три години... Брат ми ме заведе и остана с куп първолаци целия ден. Те го засипваха с въпроси, но той не смръщи лице в знак на досада... напротив. Той ме научи да карам колело и той ме заведе в болницата, когато си счупих ръката, падайки от него. А сега бе на косъм от смъртта. Не можех да го позволя.
Ала бе твърде късно...
Ивицата кръв се стече по пода, превръщайки лимоненожълтото в аленчервено. Безжизненото тяло на Брандън се свлече на пода и последното нещо, което видях... бяха онези нефритенозелени очи.
- Събери си багажа. Махаме се от тук - просъска баща ми.
В този момент почувствах искрена омраза. Сълзите се стичаха по бузите ми и мокреха дрехите, които пълнех в стария зелен сак, който се бе превърнал в мой най-добър приятел.
Годините минаваха и бе дошъл момента да отпразнувам осемнадесетият си рожден ден. Защо глупавият 11-ти октомври бе белязан от тази черна магия не знаех, ала на път за поредното вкъщи, връщайки се от поредното училище, пред лицето ми се изправи качулат персонаж, съкаш излязал от книга на Тери Пратчет /един от любимите ми писатели/. Бавно свел качулката си и татуйровките се откроиха на фона на бледата му кожа. За част от секундата, острите му зъби оставиха диря по кожата ми.. Млионите въпроси се бяха завъртели като вихрушка в съзнанието ми. Ами ако той понечеше да ме убие... Както бе станало с Брандън. Спор нямаше, че ще имам среща с облака дим, наречен смърт.
Единственото, за което си направих труда преди да замина, бе да напиша еднаняколко думи върху парче изпомачкана хартия, което намерих в бюрото си.
Не ме търси.
Това беше. До болка познатия куфар вече бе пълен и единственото, което оставаше да направя бе да сляза по стълбите. Спомените бяха като котва. Дърпаха те обратно. Но аз нямах спомени в тази къща. Просто поредното място.
А какво щях да правя.Гадаенето нямаше да ми помогне..Щях да опитам да се впиша.А другото...На този въпрос отговор нямах.

Характер:Винаги съм била борбена-Научих се да се справям сама с всичко.Е, вес още не можех да простирам и да гладя, но предполагах, че с времето щях да съумея да се науча и на това.Трудно се отказвах от нещо.Ако го исках с зялото си същество, давах всичко от себе си.До победния удар.Ако имаше нещо, което можеше да ме изкара извън релси, то това бяха Лъжа и Лицемерие.Двете чудовища в комплект успяваха да накрат вените по челото ми да изпъкнат, а десния ми юмрук да се свие заплашително.Кагато бях нервна, обичах да потропвам с крак и да гриза химикалка или друо нещо под рака..Ако не се намереше подходящ обект, започвах да скърцам съз зъби навик, от който не можах да се оттърва.Да преценявам хората по опаковката, не ми бе в природата-.Предпочитах да ги опозная, защото вярвах, че всеки един от нас е книга.А всяка книга е история..малко или много интересна.Омразата за мен бе парещо чувство, на което е трябваше да се поддавам.Защото тя имаше свойството да ме изпепелява.Точно това бе причината да не мразя баща си.Бях ядосана, но нищо повече.
Много пъти лях размишлява върху възможността да си тегря курума, но ръката ми така и не докосваше сребърната дръжка на пистолета.
Външен вид:Онова тъй мечтано бащино наследство на нефритенозелените очи така и не стигна до мен.Трябваше да се примиря със сини.Не, че се оплаквах.Цветът на косата ми много напомняше на слънчоглед в слънчевите дни.През зимата ставаше пепеляворуса, като пясък.Приличах на призрък и за тази моя черта бе виновна бладата ми кожа.Лесно изгаряше на слънци и бузите ми ставаха червени..
След онова цаветно ухапване, получих бонус дълги кучешки зъби, които не обичам да показвам.

Допълнително:Това, че не мога да се разхождам на слънце бе най-ужасната част от цялото ми преобразяване.
Обичах да гълтам топъл шоколад с канелени бисквити.
Сега той е заменен с човешка кръв..

Снимка:
Вампири Candice-Accola-3-candice-accola-10806386-594-396

3Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 8:39 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Одобрена!Страхотен герой! (:

4Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 8:41 am

????


Гост

Мерси ^^

5Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 12:01 pm

Алис Кълън

Алис Кълън
Vampire
Vampire

Вампири Hleygreene
Име:Алис Кълън
Години:570
История:Родена съм Италия.Родителите ми са вампири,но не сме в много добри отношения.Когато бях на 20 избягах от нас.От тогава обикалям света и се храня с животни.След може би един век срещнах един вампир мислех,че го обичам и така нататък бяхме заедно няколко години след това всичко свърши.Може би,защото го беше страх или и аз не знам.Както и да е.В момента живея тук и всичко е що годе нормално за вампири.Не съм говорила с родителите си от няколко века.Така е откакто си тръгнах,а и когато разбраха за Рони...Сега се установихме тук.Най-вероятно след няколко години пак ще трябва да се местя,но това е да бъдеш вампир все пак.Пиеш кръв за да съществуваш,понякога се правиш на човек и се местиш през няколко години.
Характер: Спокойна съм,само когато никой не ме ядосва.Много съм борбена и никога не се отказвам.Грижа се за тези,които обичам и премахвам пречките по пътя си.Уважавам живота и смъртта,
Допълнително: Имам някои сили за който никои не знае и една от тях е,че...мога да излизам на слънчева светлина.Това е доста полезно,ако искаш да се впишеш в човешкия свят.
Снимка: Вампири Ashley-4



Последната промяна е направена от Алис Кълън на Пон Май 30, 2011 3:11 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

6Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 12:09 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Само разшири малко героя си и ще те одобря..

https://supernatural-town.forumotion.net

7Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 12:13 pm

Алис Кълън

Алис Кълън
Vampire
Vampire

Ок.

8Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 12:25 pm

Bella Cullen

Bella Cullen
Vampire
Vampire

1.Име:
Катрин

2.Години :
19

3.Раса :
вампир

5.Външен вид :
Катрин е очарователна брюнетка.
Тя има дълги крака,плосък корем и големи месести устни.
Походката и маниерите й са повече от изящни.Момичето има много изразителен поглед и красиви сякаш изрисувани вежди.Косата й е тъмно кестенява и много дълга.Кат често я носи на големи букли падащи по раменете й или изправена.
Бузите й имат леко розовеещ цвят.Висока е 1,74 и има моделски пропорции.

6.Характер :
Катрин е много самоуверена.
Доста забавна и много обича да плете интриги. Около нея винаги излиза нещо неочаквано.
Обича да се забавлява и да измисля щури неща. Голяма куподжийка е. Не пропуска партита и не оставя незабелязана.
Много интересна личност е. С нея никога не се знае какво следва.
Това е човекът,с който можеш да се забавляваш,но и често да се страхуваш.Момичето
се държи хладно към непознатите,но за приятелите си прави всичко.Никога не е сдържана,което и причинява проблеми на моменти.

7. История :
По време на лов вампир на име Винсънт среща Катрин,която се
разхождала в гората.Той макар да бил вегетарианец, не могъл да устои на
изкушението,издебнал момичето и я връхлетял в гръб.Той започнал да
смуче жадно кръвта й, но се сетил за принципите си и успял да не я
убие.След като Кат станала вампир Винсънт й обяснил какво се е случило и
я оставил сама в гората да се справя с новата си същност.
Години след като преминава през периода на самоосъзнаване като вампир тя се мести да живее в друг град.Там тя разбира,че нейната сестра близначка споделя съдбата й,а близки нейни братовчеди са върколаци.



8.Снимка
Вампири 600full
[strike]

9Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 12:27 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Одобрени и двете, но ликът на НИна е зает.

https://supernatural-town.forumotion.net

10Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 12:28 pm

Bella Cullen

Bella Cullen
Vampire
Vampire

може ли с другото момиче да сме двойнички или близначки?

11Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 12:29 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Ами попитай я.Понеже има забрана за ЛСта /трябва да имате по 15 мнения/ може да пишеш в спама.

https://supernatural-town.forumotion.net

12Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 4:31 pm

Izzy Parker ♥

Izzy Parker ♥
Vampire
Vampire

Вампири Tumblr_llqg8edqFh1qasx1uo1_500
(Amber Heard)

Име: Изабела Хейл Паркър
Години: 23/290
Раса: вампир
Дарба: контролиране и четене на ума;

Външен вид:
Изабела притежава ослепителна фигура. Косата й

е като коприна - руса, мека, спускаща се свободно по раменете на
момичето. Очите й... Ехх... тези очи... Всеки се разтапя пред погледа на
момичето. Понякога изпълнен с радост, понякога със злоба, гняв... Но
винаги би накарал хората да треперят пред тези очи. Ослепителни... като
диаманти...
Краката й са дълги, стегнати... Преди да я чуят,
всички мислят, че би трябвало да бъде модел. Но не... Веднъж отвори ли
тази уста... Само веднъж. По устните й се плъзга невероятния й глас. И
БАМ! Всички са на крака. Изумени от гласа, всички остават с отворени
усти...


Характер:
Паркър
е труден характер. Почти непрекъснато се държи мило, досущ като
ангелче, но лесно може да се ядоса и буквално да разбие живота на човек
само с една дума. Обича да получава това, което поиска и мрази да й се
казва "не". Но пък и тя обикновено казва само "да". Ще е цяло чудо ако
откаже да помогне на някого. Като цяло е доста добра и щедра. Храни се с
човешка кръв, но почти винаги съжалява, за човека отсреща. Само като си
помисли, че е наранила невинен човек й прилошава. Но пък няма друга
възможност - лова е в природата й. По принцип е доста спокойна. Обича
спокойните места, но никога не пропуска купони и празненства. Обича да
пее и музиката я оспокоява. И чесно казано - без музика не би издържала
дори и ден.


История:
Родена
е през една изключително тежка зима (декември 1722-ра) в аристократично
семейство. Времената били тежки и Изи често боледувала, което до ден
днешен не се е променило. Когато е едва на 11, в града се появила
чума. Никой не знаел от къде идва. За жалост майка й не се пази и след
месец, изпълнен в тежки мъки и страдания, умира. Изабела се опитва да
живее на една глава с баща си, но това не се получава точно по план.
След страдалната смърт, бащата става алкохолик и често пребива малката
си дъщеричка. Скоро обаче правата му над нея били отнети и тя заживява
при своя далечна братовчедка. Тя се грижи добре за момичето, но след
година вече порасналото дете разбира, че живее при вампир. Момичето иска

да се махне по най-бързия възможен начин, но и този план се проваля -
добрата
стара братовчедка я превръща. Минават вече два века, откакто Изи не е
виждала братовчедка си. Въпреки че я е превърнала, Паркър продължава да
обича и цени роднината си. Вероятно защото е единствения й останал член
от семейството.


Допълнително:
~има огромни запаси на върбинка и пие всеки ден, така че притежава огромна сила;
~активен пушач е;
~има куче на име Пейн;
~обожава музиката, пее страхотно;
~често пише поезия, а след това я изгаря - никой не знае защо го прави;
~обича високите скорости;

13Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 4:34 pm

Risha Ellsworth

Risha Ellsworth
Hunter
Hunter

Одобрена, добре дошла (:

14Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 5:40 pm

Риш

Риш
Vampire
Vampire

Spoiler:

Ришан Жюбле бе призована. Тя излезе напред и се поклони ниско. Няколко кичура коса паднаха пред лицето ù, сякаш също бързаха да изразят почитта си. Ришан беше на осемнадесет, както повечето момичета тук. Краката ù трепереха от напрежение и тя се надяваше да не я карат да говори, защото знаеше, че гласът ù ще ù изневери.
Маркиза дьо Шамо я обиколи, подлагайки я на критичния си поглед. Накрая се върна при сина си.
- Твърде е слабичка - каза му високо, така че всички да чуят. - И има нездрав вид. Няма да може да износи син.
В очите на Ришан се появиха сълзи. Тя се радваше, че не виждат лицето ù, защото тогава щеше да пламне от срам. Другите момичета я гледаха съчувствено, но и се радваха, защото това увеличаваше шансовете им. Всяка тайно сравни наум тялото си с това на бедната девойка. Наистина, тя бе твърде слаба и бледа, средна на ръст и с деликатни извивки. Излъчваше някаква неопределима недостатъчност, която понякога я правеше красива, а понякога - не. Косата ù беше толкова руса, че понякога изглеждаше бяла, а очите ù бяха светли, сиви; този, който ги гледаше трудно можеше да определи какво се крие в тях.
Антоан дьо Шамо се приближи до майка си и ù прошепна нещо. Сините ù очи за миг се присвиха, каза му нещо и кимна, но личеше, че е недоволна. Махна с ръка да изведат Ришан и повика следващото момиче. Когато отстъпваше назад срещна погледа на Антоан и поруменя. Отвърна глава и побърза да излезе от залата.
***
Трябваше да събере нещата си, преди да напусне, но беше толкова изморена. Някой почука. Ришан тъкмо щеше да развърже корсета си. Вместо това взе едно светлолилаво наметало и се заметна. Открехна вратата и надникна, а когато видя Марсел да седи отвън, я отвори широко.
- Сел, какво правиш тук? - попита, когато той влезе и се подпря на рамката на вратата.
- Заминаваш ли? - учуди се Марсел, без да ù отговори. Беше по-висок от Ришан, имаше катраненочерна коса и безсрамни очи. Носът му бе счупван на няколко пъти в детството му, но това не го загрозяваше.
- Маркизата не ме одобри. Ще ме отпратят скоро и трябва да съм готова - въздъхна момичето и приседна на кревата.
- Не ми се вярва.
- Да не би да смяташ, че маркизата ще позволи на сина ù да се ожени за толкова слабичка девойка? - попита раздразнено тя.
- Не, вече избраха жена на Антоан. Рене д'Азри, племенницата на генерал Жорж д'Азри, помниш ли я? Онази с хубавия задник и големите гърди...
- Ужасен си - прекъсна го Ришан, но мислите ù вече бяха далеч отвъд неморалните изказвания на Марсел. - Тогава какво искаше да кажеш преди малко?
Очите на Марсел потъмняха, а усмивката му се стопи.
- Иска да му станеш любовница.
***
Ришан беше нахвърлила всичките си рокли по леглото и само кършеше ръце коя да избере. Около нея сновеше Ариана, най-добрата ù приятелката, и постоянно повтаряше каква късметлийка е, задето маркизът я е избрал. В стаята бе и Марсел, който стоеше необичайно мълчалив и дори не правеше хапливи коментари по адрес на Антоан.
- Избери тази - каза Ариана и измъкна от купа красива рокля от светлосиня коприна.
Другото момиче посегна към нея колебливо.
- Не зная, Ари...
- Довери ми се. Марсел, няма ли да ме подкрепиш?
Вместо отговор, той стана и излезе от стаята.
- Какво му става? - попита Ришан, забравила за миг вълнението си от предстоящата вечер.
Ариана остана загледана във вратата, през която Марсел бе излязъл.
- Нищо. Хайде, облечи я да те видя.
***
Роклята седеше намачкана на земята. На девойката ù се искаше маркизът да я бе оценил повече, но той се интересуваше само от това, която се намираше под деликатния плат. Ришан не си бе представяла първата нощ с Антоан по този начин. Вярно, в мечтите си тя му беше съпруга, а тогава нещата сигурно щяха да стоят по различен начин и все пак... Почти не говориха. Тя искаше да му каже, че го обича от толкова много време, но вместо да разголи душата си, съвсем скоро и се наложи да оголи нещо друго. Намери се прикована под тялото му и не ù оставеше нищо друго, освен да се остави на ласките му. Проникна в нея грубо, без да я погледне нито веднъж в очите; накрая заспа, заровил ръце в косите ù. Ришан сподави сълзите си и се запита дали това ще се повтори и следващият път.

...междувременно...

- Марсел, ти си пиян - прошепна Ариана и се опита да го избута, но беше безсмислено - той беше прекалено силен за крехките ù ръце. - Махай се или ще повикам някого.
- И ти ли не ме искаш? - каза той, твърде високо. Ръката му хвръкна във въздуха и се стовари върху рамото ù толкова силно, че коленете ù се огънаха, без да могат да устоят на напрежението.
- Иди в някой бардак, там ще те искат - изсъска му Ариана и се отдръпна.
- Тази вечер не ми трябват евтини курви.
Марсел залитна към нея и се хвана за полата ù. Платът се разкъса, а Ариана изпищя. Хукна да бяга, но паниката я бе обзела и тя не стигна далеч, преди да се препъне и падне. Болка прониза левия ù крак и тя се преви одве, обхващайки го с ръце. Без съмнение костта се бе счупила. Това не беше от значение за Марсел. С тромаво лъкатушене стигна до нея и се стовари отгоре ù. Притисна я с тялото си така, че да не може да се съпротивлява. Плачът ù огласи нощта, но никой не ù се притече на помощ.
***
- Къде е Ариана? Пратете да я повикат - заръча Ришан на една от прислужниците си. Сега, когато беше метреса на маркиза, се ползваше с известни привилегии, които не се свенеше да използва. Повдигна полите на роклята си и побърза към библиотеката, където обикновено се срещаше с Марсел. Него също не го бе виждала напоследък, но той се държеше странно, затова предположи, че сам ще се появи, когато реши.
Едва пристъпила в хартиения рай, до нея се приближи новата маркиза, съпругата на Антоан. Ришан направи почтителен реверанс, надяваше се, че това ще е достатъчно.
Рене дьо Шамо се усмихна, но в усмивката ù нямаше нищо хубаво.
- Знам, че когато съпруга ми отсъства нощем, ще е с теб. - На Ришан ù се искаше да не отвръща глава, но все пак не успя да покаже твърдост. - Не се тревожи, не те мразя. Виж. - Рене хвана ръката ù я постави върху корема си. Жюбле я погледна въпросително, а когато разбра очите ù се уголемиха; все още не можеше да се познае по външни признаци. - Бременна съм, вероятно е момче. Не вярвам Антоан да те остави, поне не, докато все още му доставяш удоволствие, затова се порадвай на щастието си, защото няма да трае дълго. А това - тя потупа корема си, - това ми осигурява позиция и власт, каквито ти няма да имаш никога. Без значение колко копелета ще родиш.
Без да каже нищо повече, излезе от библиотеката, оставяйки Ришан сама със срама ù. Тя се отпусна на един стол и закри лицето си с ръце. Този път не заплака, успя да удържи сълзите си. И ги удържа още няколко часа, преди да я повикат по спешност, заради Ариана.

Намерили я в гората, окървавена и гола. Сега Ариана се бе свила в леглото и виеше, непозволявайки на никого да я доближи. Ришан отпрати слугите и им заръча да намерят доктор. Когато останаха сами, тя се приближи до приятелката си.
- Ари, аз съм - Ришан - каза тихо. Ариана беше все така свита и потрепна, когато другата сложи ръката си върху коляното ù. - Ще ми разкажеш ли какво се случи?
- М-м-марсел - изхлипа Ариана.
Ришан дръпна ръката си като попарена и обърна Ариана към себе си. Пострадалата се сви и обърна главата си настрани, но Ришан я разтресе, докато погледът на Ариана не се фокусира върху нея.
- Марсел ли ти стори това?
- Н-не. Той се опита да...
- Ари, трябва да се успокоиш. Скоро ще дойде доктор и ще се оправиш. Но трябва да знам какво се е случило.
- Беше яд-д-осан заради... заради Антоан и... дойде при мен... Беше пиян и... - Тя сви краката си при спомена и това беше достатъчно за Ришан, за да разбере. Прегърна Ариана и усети как сълзите на приятелката ù мокрят дрехата ù.
- А после?
- Не знам... Събудих се... Беше тъмно, а Марс-с-ел го нямаше. Но там беше някой д-друг.
- Кой, Ари, познаваше ли го?
- Н-н-не. Усетих, усетих дъхът му по кожата си и тогава ми прошепна да не се страхувам и...
Ариана стискаше ръцете на другата девойка толкова силно, че ù причиняваше болка.
- Успокой се, тук си в безопасност. Какво стана после?
Хълцаща, приятелката ù разтвори широко краката си. Ришан се наведе и огледа белезите на бедрата ù, покрила ръка с устни. Бяха толкова много и толкова дълбоки, че тя се зачуди как не ги е забелязала досега, но кръвта по Ариана беше толкова много, че трудно можеше да се направи извод за реалното ù състояние.
- Направи ли ти нещо друго? - попита внимателно Ришан, макар че я беше страх от отговора. Ариана повдигна дрехата си - същите белези по корема и гърдите ù. Ришан заплака, гледайки страданието ù. Реши да не я натоварва повече, а я предаде на доктора, който заключи, че състоянието ù е тежко, но не е фатално.
Когато най-сетне Ариана заспа, сънят ù продължи цели два дни.
***
Ришан се разхождаше в градината. Луната беше единствената ù наблюдателка. Ариана се възстановяваше бавно и за сега Ришан не ù досаждаше с въпроси. Дали заради това или не, но тази вечер Антоан за пръв път я бе любим с нежност и тя отново изпита любов към него. От държанието му заключи, че все още не знае за детето на Рене. Беше навлякла съвсем тънка рокля, през която кожата ù прозираше и бе съвсем достъпна за ласките на вятъра. Между пръстите си въртеше една червена роза.
Беше унесена в собствените си блянове, когато забеляза, че нечия чужда сянка се е сляла с нейната. Подскочи уплашено, а когато видя изнуреното лице на Марсел не знаеше как да реагира. Накрая реши, че преди да го съди, трябва да му поиска обяснение, затова потисна съмненията си и се спусна към него. Той залитна и тя стигна при него навреме, за да го подхване.
- Сел, какво се е случило с теб?
- Нещо лошо, Риш, много лошо. Дойдох да се сбогувам.
- Какво? Сел, обясни ми!
- Първо ми кажи как е Ариана - рече той. Не смееше да я погледне и Ришан хвана ръката му, за да му покаже, че е опростен.
- Възстановява се. Вината не е...
- Напротив - прекъсна я той и дръпна ръката си от нейната.
- ... изцяло твоя. Знам, че съжалявам, Сел, знам, че си добър човек. Защо не ù го кажеш лично? Сигурна съм, че тя ще ти прости. Освен това ще ни помогнеш да открием този, който ù е сторил тези ужасни... неща.
- Не мога - промълви Марсел. Ришан видя, че стиска ръцете си и че те треперят. Помисли си, че никога не го е виждала такъв. Чувстваше някаква вина, задето двамата ù най-добри приятели страдат така. - Заминавам. Няма да се върна.
- Какво се е случило, Марсел? - попита за сетен път девойката. Отново посегна да хване ръката му, но той се отдръпна рязко.
- Недей. Не мога да се контролирам.
- Какво искаш да кажеш? О! - Ришан беше забравила за розата, която държи и в раздразнението си я бе стиснала твърде силно. На няколко места на дланта ù избиха капчици алена кръв.
- О, Ришан - изстена Марсел и се долепи до стената.
- Сел, добре ли си? Сел, какво става...
Тя се доближи до него и в следващият миг отскочи. Очите му бяха добили странен цвят, а зъбите му се бяха издължили. Ришан изпищя. В следващият момент Марсел се нахвърли върху нея и заби зъбите си в гърлото ù. Ришан усети как източва кръвта ù и започна да се мята в ръцете му, но той беше толкова силен. Постепенно краката ù се отделиха от земята, а ритниците ù ставаха все по-немощни. Лицето ù бе обърнато към луната...

Ришан отвори очи. Не знаеше къде се намира, но сякаш се бе родила отново. Изпълзя изпод навеса, под който се намираше, но щом слънчевите лъчи докоснаха кожата ù, тя започна да пари толкова много, че тя се хвърли панически назад. Опита се няколко пъти, но резултатът беше все същия. Накрая се предаде, сви се навътре и обви с ръце коленете си. Не знаеше колко време е минало, но по едно време под навеса се напъха едно златокосо момиченце. То погледна Ришан с огромните си очи и протегна ръце към нея. Някъде далеч майка му го викаше.
Ноздрите на Ришан се разшириха. Миришеше толкова вкусно...

15Вампири Empty Re: Вампири Пон Май 30, 2011 5:47 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Одобрена си, много хубав герой =]

https://supernatural-town.forumotion.net

16Вампири Empty Re: Вампири Нед Юни 19, 2011 12:03 pm

????


Гост

Вампири AdamBrody
1.Име:Оливър Шварцтраум
2.Години: 24
3.Външен вид:
Може да ме сбъркате със съседското момче..За това допринасят тъмната ми коса, обичаща да показва своенравния си храктер при среща с назъбеното туловище на гребена.Както и тъмните ми очи, приличащи на лешник на слаба светлина и добиващи оранжевикав вид при досега със слънчевите лъчи.Естествено, заради вампирската ми страна, вашата грешка бързо може да бъде осъзната.На слънце не излизам, затова няма да имате късмета да видите зеленото в очите ми..Кожата ми прилича на саламура.Светла и бързо изгаращя..Висок съм, което си е едни вид помощ при смяната на крушки в хола.Не ми се налага да се надигам на пръсти, за да достигна любимата си зърнена закуска в супермаркета.Тялото ми може да бъзе мъзнаградено с епитета "мускулесто".Но единствената причина за това е неспирното товарене на каси с водка в багажника на колата ми.имам няколко белега в следствие на безрасъдно/както го наричаше майка ми /каране на колело в планината.Обичам да нося черни дънки и кожени якета.Не за друго, просто когато се изцапам, петната не личат..Смея да отбележа, че носът ми е съвсем саръзмерен и правопорпорционален на издължената форма на лицето ми..
Характер:
Спонтанен съм.Да планирам се случва изключително рядко..Може би така се озовах на границата с седем кашона руска водка и фалшив паспорт..Както сами виждате, въвличам се в неприятни ситуации ежедневно.Но смятам, че животът ми би бил изключително скучен, ако беше иначе..Да се смея и в най-напечените ситуации е чертата на характера ми, която има най-силно отражение върху моя леко незаконен и съвсем неподреден живот.Нощното ми шкафче е пълен безпорядък..Хората казват, че вещите са огледало на човека..Мой са прави.Изпомачканият първи том на "Шерлок холмс" лежи в близост до будилникът ми от китайска пластмаса, а изпъчила гордо гързи бутилка със девет годишно уиски са само част от нещата, с които не се разделям и са винаги до главата ми.Под възглавницата си държа писторет, но това съвсем не значи че съм параноик..Все пак аз съм нещото, което се скита в сенките.Какво би било по-страшно от мен?Това изказване моди към следващата мая особеност.Имам самочувствие колокто индийски слон...Добре де, колкото кула от десет индийски слона.Но си е с право..Хъм, пак започнах.
Не ми пука особено много за последствията.Вра главата си в контакта без да мисля дали косата ми ще изгори или не..Не обичам нафуканите типове, които си мислят, че са повече нещо от мен.в прав текст, мразя хората като мен.Това съвсем не значи, че се мразя..Не, как бих могъл.Ето че отново започнах.
Обичам да подремвам и да..
Не.Ще спра до тук.Ако ви разкажа всичко няма да съм ви интересен, когато се запознаем..Който иска да научи повече, редовен посетител съм на среднощните заведения, респективно баровете, в които се събера "каймака" на обществото..

История:
Животът ми се делеше на няколко основни периода.Определяни само и единствено от пречките.Първото препъни камъче бе учителят ми по математика.Често наричан Хитлер, заради ужасните домашни, които ни караше да пишем.Естествено, в сравнение с понататъчните усложненя, той бе нищо.Е, в осми клас той бе нещото, което присъстваше във всеки един мой кошмар.Имаше големи очила и клюновиден нос, напомнящ ми за ястреб.Оставяше ме на поправка всяко лято между четириндесеттия ми рожеден ден и денят, в който получих дипломата си.
Щом завърших, дойде следващия ми порблем.С гръм и трясък.Трябваше да се изнеса от вкъщи, защото момчетата живеещи при мама и татко след пълнолетие, бяха най-отбягваните хора в града..Или поне от женската част на града.Благодарение на господин Хитлер, повечето университети бяха отхвърлили кандидатурата ми..Е, нама вие бихте приели човек, който всяко лято стои пред черната дъска и повтаря една и съа теоррема в един непрестанен и монотонен цикъл?Така си и мислех.
Както и да, събрах всичко най-важно от стаята си, като това всичко включваше основно електронната ми китара, плаката на Хайнекен и аввтографа на Месут Юзил и отпраших по магистралата свързваща родния Кьолн с останалата част на Германия.Пикапът,чиято емблема на Фолксваген отдавна се бе откачила, бе подарък от баща ми за седемнадесеттият ми рожден ден..Карусерията отдавна бе станала убежище на солидно количество ръжда, а пантите на едната врата бяха запецнали до живот..Ето защо влизах през багажника, който винаги бе отворен.
Преместих се в малко градче близо до Франкфурт и си изкарвах прехраната с каквото мога.Секач на дърва, барман..каквото се сетите.
В свободното си време консултирах по сърдечни проблеми, развалях черни магии и гадаех на боб.С една дума бях измамник икрадец..и всичко, дащото все ме оставяха на поправка по математика.
Така се озовах и в голям тир с фаршива самоличност, мъчейки се да прекарам през границата солидно количество цигари Кретек без бандерол/немско приозводство, смятайте колко качествени са били/ и няколко бутилки руска водка/отново немско производство/
В онази нощ пътят пред мен бе необичайно спокоен..Е, не много необичайно, предвид късния час.Борови гори се редуваха от двете ми страни, а пункта на митницата бе някъде на север от мен.Местността не бе от най-оживените.Което за Германия значеше двадесет хиляди души, тристапетдесет и седем крави, също толкова кози и една нива с пшеница.
И ето че една фигура се бе пръкнала точно пред носа на пикапа ми.Инстиктивно набих спирачки и излязох, за да кажа на индивида да се разкара от пътя ми, защото гонех срокове.
Фигурата изчезна от очите ми, ала миг по-късно усетих как ръцете и се увиват около врата ми.
И така ето го третият ми проблем.Бях попаднал на вампир.Не вярвах в свръхестественото.Е, знаех,че не сме сами, но отказвах да вра носа си в неща, които не касаят сверата на бита, в която пребивавам.
Вампир, който бе обвил война на друг вампир/не могли да си поделят кръвните банки в близката болница предполагам/Двамата събираха последователи.Всъщност ги създаваха.Не правеха подбор на жертвите, което обясняваше присъстваието на овчар от онова въпросно село, покрай което карах, сервитьорка и бензинаджия...И естествено моя милост, корумпиран трафикант на цигари без бандерол.Не бях убивал, но определението корумпиран всяваше респект у колегите ми.
Хамбургерите вече не ми въздействаха по онзи стар начин.Мечтаех за кръв ..и си я набавях.Не исках да съм част от гнездото и с едно щракване на пръстите се озовах на гранцата с нов паспорти самоличност./и хранителни навици, нотова не е важно/
Преместих се в Канада.Идеално място, за моята кожа, предрасположена към слънчеви изгаряния...

Допълнително:
Когато съм нервен свивам цигара, макар да знам, че е отблъскващ навик..
Обичам рокът от седемдесетте.
Немският ми акцент е нещото, от което не мога да се оттърва и което винаги ми напомня откъде всъщност започна всичко..


Вампири Adam-brody-adam-brody-7351146-399-302

17Вампири Empty Re: Вампири Нед Юни 19, 2011 4:26 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Одобрен (:

https://supernatural-town.forumotion.net

18Вампири Empty Re: Вампири Сря Юни 22, 2011 11:11 am

Xavier Deveraux

Xavier Deveraux

## Име: Xavier Deveraux ( Произнася се (Eк)Завиър Девъру)
Вампири Tumblr_lmhm7tyR6U1qil1kuo1_500

## Възраст: 26 човешки/ 214 вампирски

## Раса: Вампир

## Способност: Mindcontrol, емпатия

## Външен вид:
Завиер изглежда досущ като всички останали същества с човешки облик около него. Няма остри уши, нито грозни белези, нито пък прекомерно окосмяване. Единствената му отлика са променящите цвета си очи и появяващите се от време на време резци.
Въпреки всичко, Завиер може да мине за много симпатичен млад мъж със своите коси с цвят на презряло жито, заразителната усмивка с бели, и подредени като перлен гердан, зъби, очите с цвят на горчиво кафе и тялото на младо божество. Все пак той трябва да поддържа имиджа си на звезда от Златния век.
Стилът му на обличане извън работата е обширно и трудно обяснимо понятие и се влияе много от настроението му. Все пак предпочита удобните, ежедневни дрехи пред костюмите, които почти не носи.


## Характер:
Завиер свободолюбива натура, която ненавижда границите и обществените порядки. Не обича да бъде насилван да прави нещо, което не иска - с една дума- бунтар. Обожава актьорското майсторство и музиката.. Хиперактивен е и трудно може да устоява на поривите и желанията на тялото си за свобода. Концентрацията му не само куца, ами май е направо саката. Много често мислите му отлитат нанякъде и усмивката му се появява изневиделица. В първите дни, в които се пробужда като вампир, той е объркан и агресивен, но седмиците минават и той успява да се възвърне към предишното си "аз" на безобидно човекоподобно същество.

## История:
Завиер произхожда от буржоазен род, приближен до френския крал. Приживе той се занимава със сметките на баща си, който е извънмерно богат търговец, внасящ стоки на лукса от Изтока. Получил образованието си в елитен парижки лицей, Завиер е един от малкото образовани хора в своите среди. След навършване на двайстата си година, той заминава за Новия Свят, където да развие бизнесът на баща си на новия континент.
Уви, нещата не тръгват по план, защото само след няколко месеца в Америка, Завиер намира любовта на животът си – театъра. Той се присъединява към трупата на един театър в Ню Йорк, където започва своята кариера. Първоначално заплатата е малка и той едва се издържа, след като е изоставен от семейството си, но след разрастването на трупата и популяризирането й, успява да се уреди с добра квартира и солидно възнаграждение.
Животът на младия французин обаче приема драстичен обрат след една вечер, в която той сам се прибира към дома си пеша. Спомените му от онзи момент са размътени и неясни, в съзнанието му е запечатан само сковаващия страх, нечия непоколебима захапка, адската болка и..смъртта.
После на дневен ред идва събуждането, себеотрицанието. А след тях и нечовешкия глад.
Без помощта и ръководството на създателя си, Завиер е изправен пред трудната задача, която представлява неговото оцеляване сред един свят на живи, които вече не е същия погледнат през очите на мъртвец.
Успял да влезе в ритъма на живот на един жив труп, той продължава своята кариера вече на Бродуей, където става една от звездите на Златния век. Бързо става една от най-преуспелите и известни звезди на своето време, благодарение на неописуемият си талант.
След дълги години на сцена, Завиер решава да се отдаде на заслужена почивка и се оттегля от светлините на прожекторите.

19Вампири Empty Re: Вампири Сря Юни 22, 2011 11:23 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Одобрен (:

https://supernatural-town.forumotion.net

20Вампири Empty Re: Вампири Пон Юли 04, 2011 6:11 am

Danny McCoy

Danny McCoy
Vampire
Vampire

Вампири Taylorlautner5
Име: Danny McCoy

Години: 17 човешки и 2 вампирски

Дарба: Дарбите на другите същества не му влияят.

Вид:Вегетарианец

Външен Вид:Дани има черна къса коса и кафяви очи.Висок е 1.80.Поддържа тялото си като ходи на фитнес.Има спортно елегантен стил на обличане.Най-често носи кецове, дънки и суичър.

Характер:В повечето случаи Дани се държи добре с останалите.Понякога се държи много лошо,но това зависи доколко познава хората около него и от това в какво настроение е.Чувства се най-добре когато е с приятелите си или когато се разхожда сам навън.Дани е много чуствителен,но него показва пред останалите.Когато се влюби в някой става много романтичен.Дани е същевременно агресивен и лесно нараним.

История:Дани е роден в Калифорния.Живее при майка си,тъй като родителите му са разведени.Когато е на 5 години майка му умира и той се мести да живее при баща си.Дани трудно успява да свикне с новия си живот и да си намери приятели,но все пак успява.В училище се справя много добре.НА баща му не му пука за него.На 16 години Дани губи и баща си в автомобилна катастрофа.Единствения жив роднина на момчето остава чичо му,който живее в Канада.Дани няма друг избор и се мести при чичо си.Така отново трябва да започне отначало като си намери приятели и опознае чичо си.Изненадва го факта,че много си прилича с чичо си.Момчето обиква чичо си,но губи и него.Дани няма къде да отиде и остава да живее сам в къщата на чичо си.Една вечер докато се разхожда из парка нещо го ухапва.Когато се събужда е в болницата,но се чувства много по-жив от преди.След 3 месеца разбира,че не е просто човек и започва да търси информаця от интернет.Накрая разбира,че е вампир,но просто неможе да го приеме.Животът му се променя.Дани разбира,че неможе да живее така и се мести тук.

Допълнителна информация:Този пръстен му е подарък от чичо му.Пръстенът позволява на Дани да излиза на слънце.
Вампири Rsso300

21Вампири Empty Re: Вампири Пон Юли 04, 2011 7:14 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Одобрен си , разбира се,само ще те помоля малко да разшириш външния вид ((:

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите