Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Мрачните улички EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Мрачните улички EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Мрачните улички EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Мрачните улички EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Мрачните улички EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Мрачните улички EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Мрачните улички EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Мрачните улички EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Мрачните улички EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Мрачните улички

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Мрачните улички Empty Мрачните улички Пон Май 30, 2011 7:23 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Мрачните улички Copyrighted_Image_Reuse_Prohibited_774197

https://supernatural-town.forumotion.net

2Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Пон Юни 06, 2011 3:54 pm

Samantha Morgan

Samantha Morgan

Погледнах през прозореца, а пред погледа ми се мяркаха само няколко мятащи се от вятъра хартийки. Колко учудващо.Отново улицата бе толкова уста и необитаема.Може би, заради самият час или просто хората се бяха прибрали по домовете си.Май бе време да изляза малко навън и да се поразходя. Времето не беше чак толкова лошо, а и часът не бе толкова късен. Облякох набързо една тениска и някакви дънки, които намерих и вързах косата си на кок. След няколко минути вече заключвах вратата на домът ми. От скоро бях в града и не го бях разглеждала по обстойно затова сега смятах да направя точно това. Тръгнах нанякъде без да знам на къде вървя.Просто вървях, а краката ми щяха да ме отведат някъде. Нямаше абсолютно никой.Май не трябваше да излизам сама по това време, но вече нямах избор. Бях навън сама, а от мястото на, което бях попаднала ме побиваха тръпки. Сякаш усещах, че има нещо тук или по-скоро някой. Май трябваше да се връщам, а лошото беше, че не знаех от къде съм дола.Толкова се бях разсеяла, че чак не забелязах кога пристигнах на това зловещо място. Огледах добре тъмната и мрачна улица. Точно сега ми идеше да викам, но щеше да е по-добре да не го правя не се знае какви хора има тук. Обърнах се, а срещу мен стоеше някакво момче или по-скоро мъж. Ами ако беше изнасилвач или убиец...Добре, сега трябваше да запазя напълно спокойствие въпреки, че нищо не оправдаваше глупавата ми постъпка да дойда тук точно сега.
-Хей. - измърморих нервно аз, а той просто стоеше срещу мен без да казва нищо. -Ъм... Аз съм Саманта Морган. - представих се културно и запазих спокойствие.

3Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Пон Юни 06, 2011 5:57 pm

A.J. Deathlight

A.J. Deathlight
Hunter
Hunter

Пфт...
Защо, по дяволите, всичко това се случваше? Защо ... Ала нима имаше налично разумно обяснение? Нима щеше да се появи щур луд учен, с подобна на Айнщайн изправена коса, бяла престилка, и с гордост да заяви че първи в света е открил дълго търсеният отговор, а именно - как, взели го мътните, щях да профължавам от тук нататък?
С минало, което исках да забравя и бъдеще което нямах.
Не... Като че ли всичко около мен бяше прокълнато и обречено да прекара остатъка от живота си в страх, че аз идиота мога да проваля всичко както винаги.
Не преустанових вътрешните си брътвежи, макар да виждах че наближава времето, в което се очакваше от сенките да изплува нечия ръбеста глава и Бог знае какво да нправи.
Ала толкова бях улисан с мисли, че щом умореният ми поглед попадна върху продълговатата, наситена сянка, имах чувството че главата ми се изпразва. Но, наистина беше нужно да се стегна и да предприема нещо, иначе рускувах и малкото което притежавах да отиде на кино...
Тръснах глава, регистрирайки шум от забързани стъпки около себе си. Странно... Законите на физиката доста честно не важеха предвид съществата, заобикалящи ме напоследък, и току виж от някое малко и несъобразено действие да си загубиш мозъка...
Така и не бях разбрал чеможе би аз съм причината за ускоряването на скоростта с която се движеше момичето пред мен. В интерес на истината аз дори не я бях забелязал първоначално. Ала сега понечих да тръгна след нея, и може би да й помогна, понеже бе очевидно че е новодошла в града.
На метри от местоположението й, аз забавих ход, подозирайки възможността тя да е от онези същества срещу които се борех, от време на време придобиващи вид на подобие на хора...
После обаче се отказах от шантавите си теории и я настигнах, изпречвайки се на пътя й.
-Хей. Ъм... Аз съм Саманта Морган. - нервно промърмори тя, навеждайки глава.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите