Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Герои на администраторите EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Герои на администраторите EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Герои на администраторите EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Герои на администраторите EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Герои на администраторите EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Герои на администраторите EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Герои на администраторите EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Герои на администраторите EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Герои на администраторите EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Герои на администраторите

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Герои на администраторите Empty Герои на администраторите Нед Май 29, 2011 4:10 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Герои на администраторите 3394682c
[Може би е редно да ви се представя..Все пак всяко едно запознанство задължително започва именно с тази част.Ръкостискане и размяна на имена.Но не съм сигурен, че вие искате да ме познавате.Предлагам да променим реда на нещата поне за малко.Изслушайте историята ми и ако още искате, тогава ще ви кажа името си.
Когато ме погледнете, не може да не се питате на колко години съм.Някои ще кажат двадесет, други двадесет и една.Но никой няма да ми даде ужасяващия трийсеттак.Дори самият аз, когато застана пред огледалото се чувствам млад.Уви, отдавна минах периода на гимназията, периода на пълнолетие...и периода на пенсиониране.Точната цифра на годините ми може да получите като съберете абсолютната височина на връх Еверест, дълбочината на Мадианската падина в милиметри, миаметъра на нашата планета и разстоянието между Меркурий и Плутон.Ще ви се наложи да смятате наум, защото сами виждате, че цифрата не може да се побере на дисплея на чисто новия ви телефон.Вероятно някои от вас вес вече се насочват към вратата, мислейки, че съм луд.Добре.Така да бъде, не съм очаквал и по-различна реакция.Но дори тези от вас, които все още ме слушат с очакване, скоро ще ги последват убеден съм.
Обикновено в детската градина малчоганите биват питани с какво изкарват хляба си родителите им.Сред отговорите обикновено се подвизават обичайните заподозрени-летци, магазинери, пожарникари..За жалост, във времето, в което съм роден, това предприятие за отглеждане на деца не съществуваше.Но дори да го имаше, отговорът винаги щеше да е един и същи.Татко е създател, а майка нямам.
Срещу думата „създател” в тълковните речници ще видите „творец”, „човек, който е създал нещо”.Е, нито едно от двете не ще ни послужи за буквалното разплитане на занаята на моя така наречен баща.Второто може би е по-близко от първото.С тази подроббност, че моя баща съвсем не може да се нарече „човек”.А.Ето, че още една част от вас натиска дръжката и се изплъзва от стаята.
Как казвахте вие хората?Може би е време да хвърля бомбата?Както и да е, разбрахте ме.Баща ми наистина е създател и вие, мили мои сте живото доказателство.Вие и вашия дом, сте плод на седемдневния му труд.А аз и братята ми сме ваши покровители.Защото макар да го ядосахте след онази проява на Ева, той ви обича твърде много, за да ви остави да се справяте сами.
Думата рай, забелязъл съм, има значение за всеки различно.общо взето всичко се стеснява до кръга на приятното.Ала никой от вас не допуска, че горе нещата стоят по различен начин.Ред, спокойствие и мир? Да, да..ЗАщо мислите ние ангелите не спим.Твърде заети сме да внимаваме за живота си.
Да, ние ангелите.Точно това съм аз.Така ме наричате, понезнайни причини.Странно, когато напиша „ангел” в онова чудо Гугъл, ми излизат анимирани бебета, с приятно зачервени бузи, памперс и пухкави криле.Но не и това, което всъщност редставляваме.
Човек, който не ни е виждал в истинската ни форма, не би могъл да си ни представи.Да речем, че приличам на светлината от триста триставатови крушки.Сега, като знам какви сте любопитни вие човешките същества, най-вероятно си задавате следващия въпрос.Защо пред вас стоя от плът и кръв?
Нещата стоят горе-долу така.Това е моята опаковка.Човешката ми опаковка, която честно да призная понякога стагя много.За да ходя спокойно по земята и да се сливам с обстановката, ми се налага да изглеждам така.Това донякъде ограничава силите ми.
Е, като чистокръвен син на баща си, си имам някои привилегии.Като например да се разхождам сред вас, а вие дори да не подозирате, че сте сами.Не, не летя.Имампо-добра способност.За част от секундата мога да се озова от Зимбабве, в хола на дома ви в Южна Калифорния.А ако сте непослушни, само щраквам с пръст и краткия ви нищожен и заблуден животец приключва.Заблуден си е, недейте да спорите.
Вие дори не подозирате за войната, разиграваща се сред вас.Същества от мрака и ловци кръстосващии огън.Но както споменах, баща ми ви обича твърде много, за да позволи да загинете.Това е причината да ми се налага да нося тези окови дрехите, да плащам сметки и да използвам дяволския влак под земята..как му казвахте? Метро?
Защо ли очаквам отговор..Като пред себе си виждам само празна стая.Казах ви, че няма да дочакате финала и най-важната част .Името ми.
А.Ето, че дочувам и радиостанцията на близкото управление.
„Висок метър и осемдесет мъж, на възраст около 21 с гарваново черна коса и ясносини очи.”Това май съм аз.Което ще рече, че е време да се изпарявам.А това, определено няма да е трудно.
И специално за теб, да точно ти, смелчагата дочакал финала на историята ми, името, на което се води сметката ми за парно е Джонатан.Джоната Родни Скот.Но честно да си призная, повече ми харесва да ме наричат Нат.
Герои на администраторите 3394707B

https://supernatural-town.forumotion.net

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Герои на администраторите Tumblr_l11dmrMB8R1qbdgs4o1_500
Понякога човек остава насаме със себе си,откъснат от заобикалящия го свят,потънал дълбоко в мислите си.Дан беше от този тип хора.Почти двуметровият чернокоско беше зубъра на класа , обичаше да пише фикшъни,да чете комикси,носеше очила,бреки и т.н.Можете да си представите картинката - също като по филмите.Но той нямаше нищо против това,че си няма приятели. В днешно време не бяха останали свестни хора, с които да може просто ей така да си споделиш проблемите,без те да си се присмиват или да те разбират погрешно.
Най-често оставаше сам вкъщи,в компанията на своите книги-четейки и мечтаейки да бъде част от тях...без всъщност да има някаква представа,че това наистина ще се случи.Тогава вътрешните му очи се отваряха към непознати дълбини и отвеждаха мисълта му към неочаквани измерения.В такива едни моменти на размисъл се питаше какъв ли бил животът без книгите.
Малко преди животът му да се обърне с краката нагоре,синеочкото срещна едно момиче...от първия миг,в който я видя,остана безмълвен и се насочи към нея,сякаш теглен от някаква невидима сила.В първия момент,когато застана до нея беше забравил,че момиче като нея,би се отвратило,просто бе далеч от тази мисъл.Но противно на очакванията му,момичето се усмихна и се представи.И знаете какво следва оттук нататък,каквото и във всички филми,книги и пр...точно така,животът му бе сякаш някакъв филм.Всеки , който ги погледнеше,докато са заедно си казваше нещо от сорта на 'О,те са създадени един за друг!" и т.н. , което бе истина.Имаха абсолютно същите интереси...
Една спокойна вечер,когато луната бе пълна,Дан се прибираше към вкъщи.Както винаги,бе вглъбен в мислите си и дори не подозираше,че след броени мигове,животът му ще се промени...завинаги.Както винаги,вървеше спокоен и се вслушваше в тихото трептене на листата.И въпреки,че не чуваше нещото,което ще го убие всеки момент,той го усещаше.Всичко в него внезапно започна да крещи,че трябва да бяга...въпреки че дълбоко в себе си знаеше,че е невъзможно.Усещането му не можеше да се опише...трябваше да се почувства.Кръвта му сякаш се бе превърнала в ледена вода,заради странното усещане за чуждо присъствие.Опита се да затвори очи,да продължи да върви и да не мисли за това,но усещането беше също като статично електричество.Огледа се наоколо,макар да знаеше,че няма нужда да го направи,просто инстинктивно...в сенките със сигурност имаше някой...или нещо.
Някъде в пространството зад себе си чу нещо като ръмжене и се обърна рязко,предчувствайки евентуалната опаснот,а очите му затърсиха някакво животно,когато се спряха на човекът,който сякаш се сливаше със сенките...сякаш самият той беше една сянка.А мракът просто се материализираше около него.Отново чу ясно как човекът изръмжава.Никога дотогава не бе чувал друго човешко същество да издава подобни звуци.Ледена тръпка на отчаяние полази цялото му тяло,когато осъзна,че ще умре...беше сигурен в това,тъй като погледна човек...или по - скоро създанието,в аленочервените святкащи очи.То се приближи до него,по всичко личеше,че е гладно.Гледа го дълго и зашеметено ,докато се приближаваше към него,дори не си направи труда да бяга,тъй като знаеше,че няма смисъл.След всички книги с чудовища,които бе прочел,си даде сметка,че е безсмислено и се усмихна в тъмната нощ.Хората казват,че когато си на път да прегърнеш Смъртта,животът ти минава сякаш като лента пред очите ти.Но не,повечето биха помислили Дан за умопобъркан,тъй като той си мислеше за книги.Внезапно бе осъзнал,че всъщност нещата от книгите му съществуват и съществото,което бе на път да го убие бе живото доказателство.Сякаш единствената цел в живота му бе изпълнена и се почувства готов да умре.Вече бе взел всичко от живота,кигите бяха за него онази духовна опора,която му показа неговите светли и тъмни страни и му помогна да се поучи от грешките си и да се зареди от възходите,за да върви смело напред по своя път.
Спря да крещи чак когато умря.Но това не бе края на Даниел,тъй като с неговата смърт,започна истинският му живот.Живота на вампир...

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите