Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Candy Store EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Candy Store EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Candy Store EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Candy Store EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Candy Store EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Candy Store EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Candy Store EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Candy Store EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Candy Store EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Candy Store

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Candy Store Empty Candy Store Нед Май 29, 2011 3:09 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Candy Store 3394277g

https://supernatural-town.forumotion.net

2Candy Store Empty Re: Candy Store Нед Юни 05, 2011 5:48 pm

????


Гост

Краката и се огъваха като, че костите и бяха от кашкавал върху високите платформи на сандалите.Трепереше, ала не и беше студено.С бърз жест избърса засъхналата кръв от устните си и заби поглед във витрината на близкия магазин.Някога обичаше желирани жаби..А сега?Сега бе принудена да се храни с...кръв.
Ето това бе причината тялото и да се тресе безпомощно.
Някак си се озова до лъснатото до савършенство стъкло на витрината.Прокара пръсти по него, ала не усети нищо.Вгледа се в купчина карамелчета...ала отново нищо.Едниственото кънтящо в ушите и бе зова на кръвта.Искаше я, чуваше танца и във вените на няколко минувачи само пряка насевер от сегашното и местоположение.Напрегна цялата воля, с която разполагаше и фокусира мислите си в друга посока.
Започна да брои шоколадовите салички, наредени под стъклото на една от витрините.
Една, две..
Минутите се точеха безмилостно бавно.Сякаш времето я сочеше с дългия си метафоричен пръст и се тресеше от смях.Кой знае защо, Алис си го представяше като Джаба от Междузвездни войни..Голямо, зелено и противно...
Седемнадесет, осемнадесет..
И край.Скаличките бяха преброени, а глъчката бе стихнала..Тя отново се почувства сама..Както винаги.
Или не съвсем.
Тих шум я изтръгна от мчислите и.Още кръв..Бе положителна, любимата и кръвна група.
Момичето обърна глава към овитите в целофан дъвчащи бомбони.Бяха с размерите на охрех, което и позволи да ги преброи без затруднения.
Час по-късно, вече знаеше точното количество на шоколадовите скалички, желираните жаби, червеи, както и на нещо черно, което предполагаше, че е паяк, дъвчащите се бомбони, карамелчетата и на бъркалките за кафе.
До изгрева оставаха още няколко часа, а тя не искаше да се прибира..и започна да брои отново и отново.
Плочките на пода, тухлите, представляващи фасадата на магазина, лампите..краката на столовете...
едно, две....седемстотин седемдесет и седем..

3Candy Store Empty Re: Candy Store Нед Юни 05, 2011 6:43 pm

Коруин

Коруин

Толкова много цветове и аромати. Коруин беше в магазина от четвърт час, но нямаше представа от къде да започне. Беше застанал в центъра и се въртеше на пета, под неудобрителния поглед на продавачката, на която не й стигаше, че цял ден се занимава с лигави дечурлига, ами сега трябваше да наглежда и подозриелния мъж.
За да си поиграе с нервите й още малко, Коруин се усмихна чаровно, пъхна ръце в джобовете си и с вяла походка започна да обикаля, оглеждайки стоката.
Продавачката се опитваше да накара сърцето му да спре с поглед.
Мъжът скоро се отегчи и й посочи към някакви шоколадови бонбони.
- Ще препоръчате ли? - ухили се той, но срещна само студеният поглед на жената. Тя му отговори нещо с половин уста и зае да пълни пликчето. Действаше припряно, личеше й, че иска по-бързо да го разкара от магазина.
Връчи му пликчето. Той й подаде десетачка и тя се зае да брои рестото. Докато я чакаше, Коруин погледна навън, чудейки се накъде да поеме. Не му се прибираше вкъщи. Обърна се към касата, колкото да прибере рестото си, но в следващия момент погледът му се върна обратно. Отвън видя момиче, което му се стори познато. Присви очи, но не можа да прецени дали я е виждал или просто се заблуждава. Нещо в съсредоточеното й изражение...
Коруин се сети, че тя беше там и когато той влезе, но не беше очаквал, че ще се задържи толкова време. Любопитството го загриза и той разбра, че може би си е намерил занимание.
На излизане от магазина, се обърна към продавачката и повдигна пликчето.
- Да ми е сладко - намигна й, а тя присви устни и очи едновременно. Коруин се усмихна доволно.
Момичето все още беше там, изучаващо витрината. Коруин се приближи бвано, за да не я стресне.
- Не ви препоръчвам да влизате тук, персоналът е отчайващо недружелюбен, а ако имате спешна нужда от захар, ще ви услужа.
Той разтресе пликчето и усети аромата на шоколад, който то излъчваше. Струваше му се, че това е доста добър повод за запознанство.

4Candy Store Empty Re: Candy Store Нед Юни 05, 2011 6:57 pm

????


Гост

Толкова погълната от броенето на шоколадови скалички, Алис бе пропуснала да забележи една малка подробност.Всъщност тя постоянно изяждаше малките детайли, сапътстващи околните.Ако двете фигури в магазина можеха да се нарекът малки детайли..
Деветстотин седемдесет и...
-Не ви препоръчвам да влизате тук.
Момичето се завъртя стреснато, впивайки очите си в лицето на непознатия.Странно, точно в този момент не усещаше аромата на кръвта му..а само аромата на шоколад.
-По дяволите, изгубих бройката-тя размаха пръст във въздуха раздразнено-Знаете ли, че вече десет минути броя шоколадовите пръчици върху ей онази торта на три етажа, точно в края на витрината?А вие току-що станахте причината да се отплесна и ..дазабравя докъде бях стигнала.
Алис лъзна погледа си по фигурата на момчето.Пръстите му бяха сключени около хартиения пакет, целия нашарен с бели и розови линии.Посредата се мъдреше надпис с логото на магазина.Изненадващото в случая бе, че тя не усещаше мириса на кръвта му, което автоматично я навяваше на мисълта, че той не е обикновен човек.
-Деветстотин седемдесет и шест!-измърмори тя, осъзнала, че го гледа втренчено повече от няколко минути без да каже нещо
Изцвъртя глава в посока на витрината и заскърца със зъби.Ужасяващ тик, от който не можеше да се оттърве .
-Мисля, че желираните жаби изглеждат неестесвено ухилени...все пак ако вие бяхте желирана жаба, намаше ли да сте намръщен?Нямаше ли да се ужасявате от мисълта да бъдете изяден?

5Candy Store Empty Re: Candy Store Нед Юни 05, 2011 7:32 pm

Коруин

Коруин

Коруин се смръщи, преструвайки се, че мисли.
Всъщност в главата му не протичаше особена мисловна дейност, защото той по начало говореше първосигнално, така че просто оставяше езика си да работи. Това не беше съвсем хубаво, защото имаше моменти, в които определено трябва да замълчи, а вместо това той говори ли, говори, докато не усети чужд юмрук в областта на лицето си. Обикновено тогава идва моментът, в който разбира, че е прекалил.
- Трябва да кажа, че ако бях желирана жаба, което означава, че неминуемо ще завърша жизнения си път в нечии стомах, то щях да се постарая да бъда дяволски добра в занаята си. Предполагам, че щях се хиля приканващо дори на беззъбите баби. Звучи мазохистично, но всъщност е за общото удовлетворение. Аз лично не бих искал да изям нещо намръщено, а вие?
Той се забавляваше на известната доза абсурдност в разговора им, макар че не знаеше до къде ще доведе тя. Небето се бе свъсило над тях, но все още не миришеше на дъжд. Коруин не беше добър в ориентацията и съответно помненето на улици и квартали, затова се надяваше, че момичето поне ще го упъти, ако нещата не потръгнеха на добре.

6Candy Store Empty Re: Candy Store Пон Юни 06, 2011 10:01 am

????


Гост

-Аз предпочитам да разгледам проблема многостранно.Може би има жаби, доволни от съдбата си.Но ако аз бях жжелирана жаба, щях да съм нещастна, че трябва да стоя затворена в буркан и да чакам..
Алис замръзна насредата на изречението.Тялото и потрепери отново и тя рязко се извъртя в посока на витрината.
-По дяволите, нулева отрицателна на шест часа.-промърмори тихо и се зае с себеовладяването си-
Оказа се трудна задача, единственото в главата и бе мислъта за алената течност.
Сякаш в унисон с вътрешните и чувства,едри кристални капки започнаха да се разбиват в асфалта около тях.
П периферното си зрение, момичето забеляза как кучешките и зъби се издължават и съответно от съседското момиче, тя се преобрази в героиня Хичког..

Пп: Малко кратко стана и се извинявам ..

7Candy Store Empty Re: Candy Store Пон Юни 06, 2011 2:26 pm

Коруин

Коруин

Коруин не отстъпи, но отстрани погледното изглеждаше, сякаш цялото му тяло се отдръпва от нея. Дори дръпна пликчето със шоколадовите бонбони по-близо до себе си, сякаш за да предпази и тях. Няколко дъждовни капки се стопиха между тях предупредително. Мъжът протегна ръката си и улови една, после я доближи до устните си, но веднага реши, че е глупаво.
Изтръска ръка и се опита да привлече вниманието на момичето отново към себе си.
- Познанията ми в областта на вампирските науки не са особено обширни, но трябва ли да правиш така на обществени места? Наоколо може да има ловци. - Той скръсти ръце и се загледа в нея. - Понякога са изключителни гадняри. Освен това въпросната... кръвна група май е жаба, която не иска да бъде изядена - додаде той, поради липса на по-удачно сравнение.
Тъй като не изпитваше подобен афинитет към кръвта, на него му беше прекалено лесно просто да си тръгне и да се скрие някъде от дъжда, но тя май имаше по-голям проблем с преместването от едно място с разхождащи се на два крака бозайници в друго, в което въпросните ще са наблъскани до степен, лишаваща ги от нормалната им доза кислород. Почувства мимолетно объркване, но не се съмняваше в способността си да се измъква от трудни ситуации. Просто му трябваше още малко време, за да намери решението.

Няма проблеми. Аз също не съм във форма напоследък. -.-

8Candy Store Empty Re: Candy Store Пон Юни 06, 2011 2:47 pm

????


Гост

Вампири? Ловци?
Като нажежено желязо думите пронизаха Алис и я накараха да стисне устни..иначе в противен случай тя бе убедена, че ченето и щеше да издрънчи, знак, че е паднало на земята..Да, изненада сякащ за момент настъпи на сцената на реалонстта, привличайки всички прожектори към себе си.А глада? Той остана скрит в мрака, далеч от ярката светлина, предвидена за главния герой.
-Знаех си, че не си обикновен човек..-промърмори тихо Алис
После сякаш невидима ръка се присегна и завъртя плесница.
-Не искам да го ям...искам желирана жаба-за миг тя се сети за сръвнението, което непознатият бе направил-имам предвид истинска желирана жаба. Не искам кръв.
Дъждът сякаш разми аромата на нулева отрицателна и тя въздъхна ясно отчетливо.Кучешките и зъби спряха да пулсират и Алис отново се превъплати в предишното си ампоа..на съседско момиче, с прекалена привързаност към хризантемите..
-Е, вече знаеш какво съм аз..и защо не искам от шоколадовите бонбони в пакета.Остава въпроса какво си ти?
Дълги вериги на предположенията започнаха да се заформят в съзнанието.Едни водеха до въпроса "той дали не е ловец", други до "ами ако е вампир също като мен"..трети стигаха до думата ангел.
Първото отпадна, тъй бързо както се и бе заформило, по простата причина, че тя отдавна щеше да лежи със забит кол с сърцето, ако непознатият бе член на някоя ловна хайка, второто също бе малко вероятно, вампирите лесто надушваха себеподобните си..а третото.
Е и при третия вариянт, тя едва ли щеше да е все още жива..значи не се движеше в правилната посока.
Дъждът продължаваше да се сипе около тях, а солените капки се впиваха в дрехите и, карайки я да трепери..макар да не изпитваше студ, предвид "състоянието си".Да си ходещ мъртвец си имаше своите плюсове..като зарежем това, че не и се налагаше да ползва крем против бръчки.
-Знаеш ли, не ми отговаряй-каза тя след кратък размисъл -По-добре ми кажи името си..

9Candy Store Empty Re: Candy Store Пон Юни 06, 2011 3:46 pm

Коруин

Коруин

Той откликна на въпроса й толкова бързо, сякаш го беше чакал от самото начало.
- Коруин, за мен е удоволствие да ти се представя. Може ли да науча и твоето име, за да бъде всичко наред, според правилата на етикецията? След това можем да ти вземем желирани жаби и да се омитаме оттук, преди да подгизнем.
Мъжът се огледа, но както вече беше отбелязано, способността му да се ориентира в градската джунгла се свеждаше до запомнянето на квартала, който обитава и улицата на любимото му заведение. И двете обаче не бяха близо, в това бе сигурен, затова той се почувства безсилен в опитите си да даде идеи за евентуалното им бягство.
- Напълно съм скаран с посоките и наименованията - даде израз на мислите си с оправдаващ тон. - Ако ти имаш повече опит с тях, ти давам думата.
Той вече усещаше дрехите си по-тежки, мокри от дъжда. Само по себе си природното явление не му пречеше, но точно днес не беше ден, в който може да му се порадва.

10Candy Store Empty Re: Candy Store Пон Юни 06, 2011 4:17 pm

????


Гост

Коруин.
Момичето повтори името му веднъж, после още веднъж.Беше сигурна, че ще го запомни.Просто повечето информация се забиваше в съзнанието и..като се почнеше от реклами за сода, заели голяма част от програмата на днешните телевизии..и се стигнеше до никому ненужни статистики, отчитащи нивото на интелигентност в страните от третия свят.
Да, пълна каша се вихреше в хард диска на нашата героиня.
-Алис-простичко отвърна тя, преди колелата на мозъчния и механизъм да защракат с предишната си скорост
С два пръста тя премести един паднал кичур от лицето си, от който се стичаше вода.
-А аз не съм-каза тя и подобие на усмивка се появи на лицето и.-Имам предвид добра съм в ориентирането.Мога да познавам север по мъха на дърветата и запад по гнездата на птиците
Момичето замълча з миг, соъзнало, че говори прекалено много.Нещо, заради което, често бе оприличавана на развалена радиостанция, ловяща една идениствена честота.
-И тъй-като имам несособността да контролирам желанието си да схрускам някого, то местата, на които мога да те заведа се ограничават.В момента в главата ми се мъдри единствено градската библиотека, няколко пресечки по-надолу ..и домът ми, но предвид склоността ми да живея в безпорядък, смея да отбележа, че най-вероятно на твое място, щях да избера първото.
С всяка изминала минута количеството вода ставаше все повече.Кристалните капки конкуриращи орех по размер, бяха леденостудени и вълмяха в комлект с вятър..Идеално време за среднощни разходки...

11Candy Store Empty Re: Candy Store Пон Юни 06, 2011 5:20 pm

Коруин

Коруин

Коруин се засмя.
- Не е прието да посещаваш дома на момиче на първата среща, освен с нечисти намерения. Алис, струва ми се, че библиотеката е добър избор, но май трябва да побързаме, защото тези приятелчета не приличат на нищо вече - отбеляза той със съжаление и погледна със съжаление подгизналото пликче - доскорошната обител на десерта му. - След теб.
Алис му се усмихна и без повече излишни приказки го поведе. Коруин вървеше след нея. Дъждът беше достигнал онзи момент, в който е твърде неприятен за разговори, защото отнася половината думи със себе си към аслфалта, където биват пожертвани и нечути от другия участник в разговора. Коруин, тъй като не можеше да си държи устата затворена за дълго, имаше много спомени за такива моменти на недоразумения, които приключваха не както е било планирано. Във всеки случай, не както е било добре за него.
Той се опитваше да заобикаля новообразувалите се локви, но въпреки това не успяваше съвсем успешно да се измъкне от подлите им капани, в резултат на което крачолите му бяха сменили цвета си с една идея по-тъмен.
- Съвсем в причен вид сме за библиотеката - отбеляза, изравнявайки се с Алис. - Направо ще ни нахвърлят многовековните томчета в скута.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите