Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Любима банда EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Любима банда EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Любима банда EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Любима банда EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Любима банда EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Любима банда EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Любима банда EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Любима банда EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Любима банда EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Любима банда

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Любима банда Empty Любима банда Нед Май 29, 2011 9:49 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Коя е тя и защо..

https://supernatural-town.forumotion.net

2Любима банда Empty Re: Любима банда Пон Май 30, 2011 9:47 pm

Оливия Джеймс

Оливия Джеймс

Paramore - Повечето им песни са динамични и някак ме зареждат с енергия. :Д Обичам ги. <33
All Time Low - Любими са ми по същата причина.
We Are The Fallen - Макар да имат само един албум, песните им са уникални. Текстовете няма да коментирам просто. *обожава ги*
Three Days Grace - Имаше един период (преди 3 - 4 месеца), през който слушах главно тях. Винаги поне една тяхна песен описваше настроението ми, заобичах ги всичките. :Д
Skillet - Подобно на горната група + текстовете им са изключително смислени, намирам ги за невероятни. ^^
SHINee - Новата ми мания. :Д Свежи и отново зареждащи с енергия и добро настроение. Не мисля, че мога да кажа нещо по - смислено, защото в момента у мен напира фенгърлска истерия ии... да. По - добре да спра. Laughing
F.T. Island - Корейска поп рок/ инди рок група, чиято дискография изслушах вчера и определено мога да кажа... I LIKE!!! Исках да намеря подобна банда от Корея и хоп, F.T. Island бяха насреща. Laughing I love you

3Любима банда Empty Re: Любима банда Вто Юни 07, 2011 9:31 am

Isabelle Death

Isabelle Death

ReBelDe (RBD) - най-вероятно защото Дулсе участваше (групата се раздели) в нея, но по принцип песните им са страхотни.

Wonder Girls (K-pop) -Wonder Girls (원더걸스) са южно-корейска момичешка група,като всяко от петте първоначални момичета е било избрано чрез кастинг. Дебютирайки в началото на 2007, те стават популярни в края на есента на същата година с песента "Tell Me" . От тогава до днес са оглавявали три пъти класациите с песните: "Tell Me", "So Hot", и "Nobody". През 2008 печелят два Daesangs(престижна награда за изпълнител на годината). Уникални са!

Aural Vampire- Aural Vampire (на японски: オーラルヴァンパイア ōraru vanpaia) е японска електронна група състояща се от Exo-Chika (вокали/текстове) и Raveman (музика). Групата е създадена в Токио и специализира основно в смесването на електропоп, синтпоп, даркуейв и индъстриъл. Любима ми е защото просто като ги чуя и не мога да спра да кофея. Любима песен ми е „Freeeeze!!“, а любим албум „Vampire Ecstasy“. Иначе всички песни и ЕР-та са уникални! I love you Like a Star @ heaven Very Happy

4Любима банда Empty Re: Любима банда Пет Юни 10, 2011 11:56 am

????


Гост

Nickelback.. Е, къртещи са си няма какво друуго да кажа.Гласа на Чад Крюгер има способността да ме изкара от депресията хД
Three Days Grace -почти няма песен от албума One X, която да не ми харесва..Текстовете им са изключително смислени ..и ами като цяло много радват -.-
Three Doors Down имат много хубави бавни песни.Аз попринцип обожавам бързото, на което можеш да се разтанцуваш..но именно тази група ме научида слушам по-спокоен рок.
30 Seconds to Mars Джареееед и неговите очи.Като ги чух първия път въобще не ми харесаха..Но после се влюбих и постоянно си тананикам Closer to the Edge
Daughtry от скоро..последният албум е много хубав -.-
Еscape the Fate Обожавам гииии!Съвсем случайно попаднах на техни песни и..10 Miles wide кърти мивки /както казва един приятел/
Kings of Lion -Добре, знам странни са, обаче точно затова ми харесват.
My Chemical Romance са единствената група, която ми помага да се концентрирам докато решавам задачи по математика хД
The All American Rejects имат много веселяшко звучене..също като другите ми любимци Simple Plan.
Smash Mouth и Boys Like girls слушам по-рядко, но също присъстват в личните ми фаворити -.-

5Любима банда Empty Re: Любима банда Пон Юни 20, 2011 7:53 pm

Грейс Седжуик

Грейс Седжуик
Demon
Demon

Аз тук съм със групи, главно от миналия век... Ами били са сладури (като са били младички особено... ех, както и да е...)
-Guns N Roses - Аксел, Слаш, Дъф, Изи... просо несравнимии... няма какво друго да кажа.
-Rammstein - Хубави песни, хубави текстове и най-вече клипове... най-вече Америката Very Happy
-за Мерилин Менсан и Алис Купър може да се води дълъг, дори безкраен, спор кой е по-грозен (за мен Мерилин печели, ноо) за това са много забавни...
-Дядо ми Ози.... уникат и уникална книга
Ако продължавам така, понеже има още много, няма да свърша днес, затова да спирам... Само да се възмутя от класациите на Rolling Stone... възмутих се... Айде край.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите